Pracovník logistiky

Písek, Protivín
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazekPracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jízdní výhody (příspěvek na dopravu)
    - Podnikové stravování (oběd za 30 Kč)
    - Dovolená navíc (5 týdnů dovolené)
    - Jiné výhody (Flexi pass karta každdé 3 měsíce nabitá o 1000Kč, zvýhodněné mobilní tarify)
  • Jazyky:
    - Italština - Aktivní
  • Nabízená mzda: 25 000 Kč/měsíc

CIZ
Náplň práce: objednávky materiálu podle plánu výroby, komunikace s externími dodavateli (kooperátory), kontrola výrobních kapacit dodavatelů, zajišťování dopravy, provádění hodnocení dodavatelů v oblasti logistiky, řízení objednávání šroubů a správa kanbanu, součinnost na dlouhodobých projektech oddělení
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe výhodou, znalost ITALŠTINY podmínkou, znalost SAP výhodou
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijko měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu, příspěvek na dopravu, nabízíme možnost zkráceného úvazku, pružná pracovní doba
První kontakt: osobně (7-14 hod), e-malem, telefoniky: Kaisrová Michaela, tel.: , e-mail:
Kdo nahlásil: Kaisrová Michaela, tel.: , e-mail:
Tel. fyz. pracoviště:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: OM PROTIVÍN a.s.
Lokalita: Protivín
Pracovní pozice: Pracovník logistiky
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Řidič retraku s praxí
Malovice - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Team leader expedice
- Písek - Tommi CZ s.r.o.
Řidič skupiny C
Písek - LuBuilding s.r.o.
Řidiči dodávky
- Vodňany - ZEO TRADE, s.r.o.
Manipulant
- Písek - AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Skladník VZV/vláček
Písek - Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Písek - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
MONTÉR | 1 SMĚNA
Písek - Grafton Recruitment | 25 000 Kč - 30 000 Kč
PŘEDÁK MONTÁŽNÍHO TÝMU | PÍSECKO | 1 SMĚNA
Písek - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
SEŘIZOVAČ, PLASTAŘINA | PÍSEK | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Písek - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 40 000 Kč
TECHNOLOG | STROJÍRENSTVÍ
Písek - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 50 000 Kč
HLAVNÍ ÚČETNÍ | PÍSEK
Písek - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč
AUTOMATIZANT, ROBOTIK | 70 TISÍC ZÁKLAD | 3 SMĚNY
Písek - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 80 000 Kč
Vodňany - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | PÍSEK | AŽ 60 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Písek
Písek - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Ošetřovatel/ dojič skotu - s ubytováním
Písek - Pro-Temp Plus spol. s r.o. | 28 000 Kč - 32 000 Kč
SPECIALISTA BOZP A PO | PÍSECKO
Písek - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 70 000 Kč
TECHNIK VÝROBY S NJ | PÍSEK
Písek - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 50 000 Kč
ELEKTROMECHANIK | 3 SMĚNY | PÍSECKO
Písek - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč

Práce Pracovník logistiky: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Pracovník logistiky?

Práce je nabízena v lokalitě Protivín.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 25 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy OM PROTIVÍN a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník logistiky ve městě Protivín? Pošlete svůj životopis firmě OM PROTIVÍN a.s. ještě dnes.