Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun

Beroun

Místo výkonu práce: Beroun
Průmyslový podnik: ul. Lidická, 266 01 Beroun.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, NENÁROČNÝ ODPOLEDNÍ ÚKLID NA 2 až 3 HOD. DENNĚ (dle individuální dohody), Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Ludmila Heinrichová
Telefon: + 552 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Směnnost:

  • jednosměnný provoz / denní směny (Po - Pá) / víkendové směny (SO a NE)
Náplň práce
Vaší náplní práce bude ruční úklid určených prostor. Rozsah úklidu je na 2 až 3 hodiny denně. Uklízet je možné v odpoledních a večerních hodinách, případně i o víkendu.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Mzdové rozpětí: 6000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost,Zkušenost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Beroun
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 6000 - 9000 Kč
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pracovník úklidu
Beroun - COUNTRY LIFE s.r.o.
OSTRAHA DO BEZPEČNOSTNÍ AGENTURY S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ A MZDOU AŽ 33000,-Kč
Beroun - DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka
Švadlena - Pradlena
- Unhošť - Centrin CZ s.r.o.
strážný/strážná Zdice
Zdice - INVESTMENT AGENCY s.r.o.
VEDOUCÍ SMĚNY VE VÝCVIKU - (EX LODĚNICE)
Beroun - Tesco Stores ČR a.s. | 39 700 Kč - 39 700 Kč
Super brigáda na léto za 135,-kč/hod.
Beroun - McDonalds | 135 Kč - 135 Kč
Příprava reklamních předmětů _ 145 Kč/h!
Rudná - VICTORIA TIGER s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Hledáme skladníky s řízením VZV, odměna 190 Kč/hod, Zdice
Beroun - PROPLUSCO GROUP s. r. o. | 190 Kč - 190 Kč
Brigádník (ž/m) - Beroun
Beroun - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 175 Kč
Zdice - PROPLUSCO GROUP s. r. o. | 190 Kč - 190 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Beroun - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
TECHNIK BOZP a PO | BEROUN
Beroun - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
Beroun - COUNTRY LIFE s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Četař - listovní dodání, Zdice
Zdice - Česká pošta, s.p. | 25 000 Kč - 29 000 Kč
Beroun - DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka | 29 000 Kč - 31 000 Kč

Práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun?

Práce je nabízena v lokalitě Beroun.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 6000 - 9000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy D.I.SEVEN, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Beroun ve městě Beroun? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.