Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov

Přestanov

Místo výkonu práce: Přestanov
Práci budete vykonávat v Průmyslové zóně Přestanov.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Náborový příspěvek pro OZP až 9000,-, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Kontakt
Kamila Novotná
Směnnost :

  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Náborový příspěvek pro OZP až 9000,- po 3 měsících. Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Znalost práce na PC, práce s hotovostí. Převážně NOČNÍ SMĚNY v režimu dlouhý a krátký týden.Mzda je dle velikosti úvazku, odpracovaných hodin a pracovního zařazení.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odborná školení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 20420 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: Znalost práce na PC,Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,Pracovitost,Samostatnost,Loajalitu,Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Přestanov
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Strážný, vrátný
- Ohníč - OKO 69 s.r.o.
FINANČNÍ KONTROLOR| AŽ 95 000 KČ
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 95 000 Kč
INŽENÝR KVALITY - TEXTIL
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 75 000 Kč
TEAM LEADER STRATEGICKÉHO NÁKUPU
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 65 000 Kč - 75 000 Kč
PLC SPECIALISTA| RANNÍ | LÁKAVÁ MZDA
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
LEAN SPECIALISTA
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč
VEDOUCÍ PROJEKTANT | ELEKTRO
ELEKTRIKÁŘ | TOP ZAMĚSTNAVATEL
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 45 000 Kč
TECHNICKÝ SPECIALISTA|PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 38 000 Kč
Operátor svařovací linky
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 28 800 Kč
ENERGETIK / TECHNIK | NJ | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
Teplice - Grafton Recruitment | 65 000 Kč - 80 000 Kč
KVALITÁŘ
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
ELEKTROINŽENÝR | NJ | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
Dělník ve sklářské výrobě
Ústecký kraj - Gi Group Czech Republic | 25 000 Kč
IT SPECIALISTA
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 75 000 Kč
ZÁKAZNICKÁ PODPORA| S NJ A AJ
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
MECHANIK STROJŮ
Ústecký kraj - Grafton Recruitment
Operátor výroby | Řezací linka
DĚLNÍK
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 26 000 Kč - 30 000 Kč
SOUSTRUŽNÍK | JEN RANNÍ | ČISTÁ VÝROBA
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 38 000 Kč
ELEKTRIKÁŘ | BEZ JAZYKA
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 32 000 Kč - 35 000 Kč
SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY | až 72 000
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 72 000 Kč
PLC INŽENÝR
Dělník ve sklářské výrobě s VZV
LABORANT/LABORANTKA
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment | 26 000 Kč - 29 000 Kč
Seřizovač vstřikolisů
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 42 000 Kč
INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | až 72 000
ELEKTROMECHANIK | ČISTÁ VÝROBA BEZ HLUKU
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
IT SPECIALISTA | C#, SQL
IT SPECIALISTA | SQL | JUNIOR
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
CAD DESIGNER | i pro absolventy!
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
MANAŽER LOGISTIKY
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
Operátor výroby | Logistika
SEŘIZOVAČ | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY
PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ | AUTOMOTIVE
Ústecký kraj - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 85 000 Kč
Velínář/ka
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment

Práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov?

Práce je nabízena v lokalitě Přestanov.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy D.I.SEVEN, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Přestanov ve městě Přestanov? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.