Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí

Planá nad Lužnicí

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí
Práci budete vykonávat v objektu našeho zákazníka v Plané nad Lužnicí, v místě s dobrou dopravní dostupností.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, která je vhodná zejména pro invalidní důchodce, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Kontakt
Romana Tupá
Směnnost :

  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Hledáme na doplnění týmu nového kolegu / kolegyni. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, která je vhodná zejména pro invalidní důchodce. Vše potřebné Vás rádi naučíme.Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, kontrola objektu, vedení dokumentace, kontrola vozidel, reakce na mimořádné události atd.Zájemcům, kteří nevlastní certifikát strážný, zprostředkujeme jeho získání.Vhodné i jako zkrácený úvazek, možnost přizpůsobení směn po dohodě v kolektivu. Práce je vykonávána vždy ve dvou lidech.Na pracovišti je sociální zázemí, kuchyňka, šatna, sprcha.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek,zkrácený pracovní úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Ochotu pracovat denní i noční služby,Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Planá nad Lužnicí
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 29. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha Tábor 125,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP/OZZ
Tábor - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Strážný/á
- Tábor - ELZY servis s.r.o.
ELEKTRIKÁŘ | AŽ 52 000 Kč
Tábor - Grafton Recruitment | 48 000 Kč - 52 000 Kč
Úklidový pracovník (M/Ž) – 140 Kč/h, záloha na mzdu
Planá nad Lužnicí - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 140 Kč - 140 Kč
OPERÁTOR VE VÝROBĚ | TÁBORSKO | 1 SMĚNA
Tábor - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | AŽ 110 000 KČ
Tábor - Grafton Recruitment | 75 000 Kč - 110 000 Kč
ZÁMEČNÍK | PŘÍPRAVA VÝROBY | TÁBORSKO
OBSLUHA CNC | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 3 SMĚNY
Tábor - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 30 000 Kč
OPTOMETRISTA | 50 000 Kč
Tábor - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
PRODUKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ
Tábor - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 65 000 Kč
Inženýr kvality s AJ
Tábor - Manpower | 50 000 Kč - 55 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (SM SOBĚSLAV)
Soběslav - Tesco Stores ČR a.s. | 28 700 Kč - 28 700 Kč
Tábor - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 125 Kč - 125 Kč
PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ | TECHNICKÝ VÝVOJ PRODUKTŮ
Tábor - Grafton Recruitment | 70 000 Kč - 90 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (HM TÁBOR)
Tábor - Tesco Stores ČR a.s. | 23 319 Kč - 23 319 Kč
ÚČETNÍ | TÁBORSKO
Tábor - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 37 000 Kč
Údržbář / Topič (až 42 000 Kč)
Tábor - Manpower | 42 000 Kč - 42 000 Kč
SKLADNÍK | TÁBORSKO | 1 SMĚNA
ELEKTROÚDRŽBÁŘ | 35 000 Kč
Tábor - Grafton Recruitment | 28 000 Kč - 35 000 Kč
180 Kč/h Pravidelný úklid bytu v Táboře
Tábor - Agentura Suzi s.r.o. | 180 Kč - 180 Kč
SVÁŘEČ | TÁBORSKO | 1 SMĚNA
Tábor - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
VEDOUCÍ SMĚNY (SM SOBĚSLAV)
Soběslav - Tesco Stores ČR a.s. | 36 700 Kč - 36 700 Kč
TECHNIK JUNIOR, SEŘIZOVAČ | 1 SMĚNA | TÁBOR
MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA
Tábor - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
PROCESNÍ INŽENÝR | TAKÉ PRO ABSOLVENTY | TÁBORSKO
Tábor - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 70 000 Kč
KVALITÁŘ | TÁBORSKO
Tábor - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Tábor - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
SERVISNÍ TECHNIK
Tábor - Grafton Recruitment | 40 000 Kč
PRÁCE PRO ŠIKOVNÉ LINKAŘE | TÁBOR
Tábor - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 39 000 Kč
SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI | TÁBORSKO
Tábor - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
PLC PROGRAMÁTOR | ROBOTIK | AUTOMATIZANT
Tábor - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč
SPECIALISTA NA DODÁVKY ENERGIE
Tábor - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 65 000 Kč
Skladový/á manipulant/ka + zástup vedoucí směny
Tábor - PHARMOS, a.s. | 19 000 Kč - 21 000 Kč

Práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí?

Práce je nabízena v lokalitě Planá nad Lužnicí.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy D.I.SEVEN, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí ve městě Planá nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.