Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE

Praha

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti, která má pobočku v Praze, aktivně hledáme motivovaného Power BI analytika. V této roli budete hrát klíčovou roli při přeměně nezpracovaných dat na užitečné poznatky a přispívat k významným mezinárodním projektům a celosvětovým skupinovým aktivitám. Pracovní náplň vám postavíme na míru podle zkušeností a jsme schopni kompletně zaučit. Jsme otevřeni jak juniorním kandidátům, kteří mají chuť se rozvíjet v datové analýze a alespoň základně se orientují v Power BI a SQL a s ostatním vám pomůžeme. Nepohrdneme však ani seniorními kandidáty, pro které je toto denní chléb.
Čeká vás
  • Práce napříč mezinárodními týmy za účelem získání a zpracování dat a jejich transformaci do efektivních Power BI řešení - primárně reporting v Power BI.
  • Práce napříč SQL databázemi, schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty
  • Možnost práce ve společnosti s moderními technologiemi
  • Úprava dat za účelem zajištění jejich přesnosti a spolehlivosti pro účely reportování
  • Provádění důkladné analýzy dat s cílem identifikovat trendy, vzorce a poznatky, které podporují strategické rozhodování v globálním měřítku
  • Extrahování a transformování dat z různých systémů ERP pro komplexní reporting
  • Požadujeme

    Budete potřebovat
  • Minimálně základní zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji
  • Znalost SQL a schopnost si z DWH vytáhnout a konsolidovat data, definovat reporty
  • Plynulá znalost Češtiny a Angličtiny
  • Pokud níže uvedené nemáte, jsme schopni vás postupně se vším seznámit, každopádně pro vás bude výhodou
  • znalost ETL procesů a technik integrace dat v nadnárodním kontextu
  • Znalost DWH konceptů
  • Znalost Cloud platforem (např. Azure, AWS)
  • Jakákoliv certifikace (Power BI)
  • Nabízíme

    Nabízíme
  • Možnost pracovat převážně na HO (80% remote, 20% kancelář), případně kanceláře na letišti
  • Práci s moderními technologiemi v mezinárodním prostředí s možností zaučení
  • 4 týdny dovolené + 5 dnů dodatečného zdravotního volna
  • Možnost bezplatných jazykových kurzů AJ v rámci pracovní doby
  • Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti
  • Penzijní připojištění
  • Cafetérie Benefit Plus

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 29. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    SENIOR BI analytik/analytička - Reporting
    Praha - Generali Česká pojišťovna
    POWER TRADER
    Praha - Grafton Recruitment
    Specialista prodeje - Home office
    Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
    Váš vysněný projekt
    Praha - OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
    Řidič/ka sk. C - Praha 5
    Praha - AVE CZ odpadové hospodářství
    Specialista Ad Operations
    Praha - Publicis Groupe CZ

    Práce Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE: Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE?

    Práce je nabízena v lokalitě Praha.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Power BI Analyst s moderním stackem - Ruzyně - 80% REMOTE ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.