Podpora nákupního oddělení s AJ

Praha

Náplň práce

  • Administrativní podpora nákupního oddělení
  • Sledování objednávek a aktualizace dat v systému
  • Spolupráce na zefektivňování nákupních procesů
  • Komunikace se zahraničím

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v administrativě, obchodu nebo nákupu
  • Anglický jazyk - komunikativní
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • Prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní vzdělávání
  • Firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Termín nástupu: IHNED / dle domluvy

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Podpora nákupního oddělení s AJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
IT PODPORA | až 80 000 Kč
Praha - Grafton Recruitment
Servisní technik diesel agregátů
Praha - Agentura Salvia, s.r.o. | 30 000 Kč - 45 000 Kč
Řidič dodávky
Praha - R&K speed company s.r.o. | 30 000 Kč - 45 000 Kč
RECEPCE M/Ž - OZP- PRAHA - STRAŠNICE - 130 Kč / hod.
Praha - PROTECTON HOLDING, a.s. | 130 Kč - 130 Kč
Pracovník fastfood restaurace
Praha - Burger King | 142 Kč - 152 Kč
Denní recepční
Praha - GRAND HOTEL PRAHA s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Hospodyně po-pá, Praha 4, 50.000Kč/měs. + auto
Praha - Axial Personnel Agency, s.r.o. | 45 000 Kč - 50 000 Kč
Čarodějnický obchod hledá prodavačku/prodavače; 20-28 000 Kč/měs+benefity
Praha - ČARODĚJNICKÝ OBCHOD s.r.o. | 20 000 Kč - 28 000 Kč
KOORDINÁTOR PRO BILLA E-SHOP
Praha - BILLA, spol. s r. o.
Práce na pokladně v KFC Novodvorská
Praha - AmRest s.r.o. | 25 000 Kč - 29 000 Kč
Pizza Hut hledá nové parťáky do týmu!
Praha - Pizza Hut | 20 000 Kč - 25 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (EX SOKOLOVSKÁ)
Praha - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
vrátný - HPP - i pro OZP a OZZ cca 135,- Kč/hod HMZ
Praha - PragueInvest s.r.o. | 132 Kč - 152 Kč
NOČNÍ DOPLŇOVÁNÍ - (HM NOVÝ SMÍCHOV)
strážný
Praha - SWBC - service, a.s. | 120 Kč - 130 Kč
VEDOUCÍ SMĚNY VE VÝCVIKU - (EX PRAŽSKÉHO POVSTÁNÍ)
Praha - Tesco Stores ČR a.s. | 39 700 Kč - 39 700 Kč
Vedoucí pošty, Praha 416
Praha - Česká pošta, s.p.
Pracovník v sociálních službách DOZP
Praha - Domov Sulická | 27 900 Kč - 35 650 Kč
Obsluha hostů v KFC Praha Letiště
Praha - AmRest s.r.o. | 137 Kč - 147 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU - (EX BĚLOCERKEVSKÁ)
Praha - Tesco Stores ČR a.s. | 25 756 Kč - 25 756 Kč
PRACOVNÍK/CE PŘÍJMU ZBOŽÍ - (HM NOVÝ SMÍCHOV)
Hospodyně po-pá, Praha, HPP, 45.000Kč/měs.
Praha - Axial Personnel Agency, s.r.o. | 45 000 Kč - 45 000 Kč

Práce Podpora nákupního oddělení s AJ: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Podpora nákupního oddělení s AJ?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Advantage Consulting, s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Podpora nákupního oddělení s AJ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.