Plánovač výroby kabelových svazků

Velké Meziříčí

Co od vás očekáváme:

Ukončené min.
SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání technického zaměření

Praxe na
obdobné pozici nebo na oddělení technologie/výroby výhodou

Aktivní
znalost anglického jazyka

Znalost
výkresové dokumentace výhodou

PC na
uživatelské úrovni (balíček MS Office, pokročilá úroveň excelu)

Znalost
systému SAP

Dobré
komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, pečlivost

Náplň práce:

Plánování
přiděleného střediska a úzká spolupráce s plánovačem logistiky a obchodním
oddělením

Provádění
inventury nedokončené výroby a inventury strojů

Aktivity
spojené se zaváděním plánovacího systému

Kontrolování
bezpečnosti práce a docházky

Nápravné
opatření na snížení odpadů a zvýšení efektivity práce

Dávání
podmětů na změny v pracovních a strojních instrukcí

odvodů výroby na expediční sklad a výrobní sklady

Zavádění nové
výroby na daném středisku a tvorba nových identifikačních lístků

Spolupráce s
nákupem, technologií, kvalitou a údržbou

Spolupráce na
zavedení programu 6S, Kaizen atd. ve výrobě

Dávání
podmětů na zlepšení bezpečnosti práce, kvality, ekologie a požární
ochrany ve společnosti

Kontrola
čistoty pracovišť, nářadí a dalších výrobních prostorů

Co vám za to nabídneme:

Zkrácenou
pracovní dobu 7,5 hod. denně

25 dní
dovolené + 3 sick days

Flexibilní
začátek a konec pracovní doby

Home office

Baby bonus
49 000 Kč

Čerpaní
náhradního volna za nadčasové hodiny

Stravenkový
paušál 107 Kč za odpracovanou směnu

Příspěvek na
volnočasové aktivity min. 4 000 Kč za rok – při PP na dobu neurčitou po 1 roku

Bonus BBO až
do výšky 10,5 % roční základní mzdy při splnění podmínek

životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc – při PP na dobu neurčitou po 1
roku

Možnost
nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek

Odměny za
pracovní výročí a při odchodu do penze

Firemní
jazykové vzdělávání na pracovišti během pracovní doby plně hrazené
zaměstnavatelem

Prostředí
mezinárodní firmy, která nabízí možnost rozvíjet se a růst

Nástup:
Ihned nebo dle dohody.

Prysmian
Kabely, s.r.o., Třebíčská 777/99, Velké Meziříčí

Personální oddělení: Slavomíra Daňková,

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Prysmian Kabely, s.r.o.
Lokalita: Velké Meziříčí
Pracovní pozice: Plánovač výroby kabelových svazků
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Procesní inženýr
- Velké Meziříčí - Prysmian Kabely, s.r.o.
Brigáda na marketingu
Plánovač/-ka výroby (AJ)
Velké Meziříčí - NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
*Dělník v lakovně
- Petráveč - Wiegel CZ lakování s.r.o.
CREDIT MANAŽER | VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Velké Meziříčí - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Zaměstnanec provozu restaurace
Velké Meziříčí - McDonalds | 24 000 Kč - 28 000 Kč
SEŘIZOVAČ | BEZ PRAXE | NÁBORÁK 50 000 KČ
Velké Meziříčí - Grafton Recruitment | 25 000 Kč - 35 000 Kč
Pomocný kuchař
Kyjov - Region, spol. s r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
Brigádník (ž/m) - Kyjov
Kyjov - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
SENIOR | INŽENÝR KVALITY
Velké Meziříčí - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 70 000 Kč

Práce Plánovač výroby kabelových svazků: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Plánovač výroby kabelových svazků?

Práce je nabízena v lokalitě Velké Meziříčí.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Prysmian Kabely, s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač výroby kabelových svazků ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě Prysmian Kabely, s.r.o. ještě dnes.