OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned

Odolena Voda

Informace
Náplň práce:

• Ostraha areálu

• Pochůzková činnost

• Kontrola a evidence vstupů osob, kontrola a evidence vozidel

• Patrolovací činnost prováděná SMV

• Obsluha bezpečnostních systémů, EPS, PZTS, bezpečnostních rámů, sceneru na příruční zavazadla

• Směny - denní x noční 12 hod ( Po-Ne 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)
Co od vás očekáváme
• Trestní bezúhonnost

• Zdravotní způsobilost

• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou

• Fyzická zdatnost

• Znalost práce na PC – základní dovednosti

• Vhodné zejména pro muže

• ŘP skup. B výhodou
Co vám nabízíme
• Mzda: od 23 000 Kč/měsíc - dle typu úvazku a zařazení na konkrétní pozici + stravenky

• Možnost kariérního růstu

• Velké a příjemné zázemí na objektu

• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne v měsíci

• Práci na HPP i DPP, vhodné i pro OZP – v případě, že bude moci vykonávat pochůzkovou činnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Odolena Voda
Odvětví práce: Bezpečnost
Pracovní pozice: OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned
Směnnost práce Plný, Zkrácený
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha Kralupy nad Vltavou 125,- Kč/ hod. Vyhrazeno pro OZP
Kralupy nad Vltavou - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Pracovník ve výrobě
Vojkovice - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Pokladní v supermarketu - Líbeznice 170 Kč/hod.
Odolena Voda - ABZAKOVO spol. s r.o. | 170 Kč - 187 Kč
Operátor výroby - měsíční mzda až 35.400,- Kč + příplatky - Praha
Mělník - Personal fabric - agentura práce, a.s. | 31 000 Kč - 35 400 Kč
Pokladní v supermarketu - Neratovice 170 Kč/hod.
Neratovice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Skladník do skladu s oblečením
Klecany - TYMARA s.r.o. | 29 900 Kč - 35 000 Kč
Recepční - pro ID/OZZ/OZP
Kralupy nad Vltavou - SOLID SECURITY s.r.o. | 1 800 Kč - 1 800 Kč
Pracovník ostrahy stavby - Mělník
Mělník - Alsupa, s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč
Brigádník (ž/m)
Mělník - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Kralupy nad Vltavou - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 125 Kč - 125 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Mělník - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Operátor ve výrobě - mzda 40 000 Kč
Mělník - Fajn práce s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Obráběč_38.000 Kč/měsíc_Mělník
Mělník - Manpower | 35 000 Kč - 38 000 Kč

Práce OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned?

Práce je nabízena v lokalitě Odolena Voda.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PROTECTON HOLDING, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned ve městě Odolena Voda? Pošlete svůj životopis firmě PROTECTON HOLDING, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Odolena Voda - Bezpečnost