Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek

Brno

Informace
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudete.

Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů.

Požadavky:

• Fyzická zdatnost

• Chuť pracovat

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč

• Práci na hlavní pracovní poměr v denních i nočních směnách

• Příspěvek na stravování

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

• Zvýhodněné volání O2

• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

• MultiSport kartu

• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

• Výroční odměny

• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Bezpečnost
Pracovní pozice: Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha Brno, Brno střed 120 - 140 Kč /hod. Vyhrazeno pro OZP
Brno - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha - Novosedly 120,- vyhrazeno pro ID
VIP ostraha prodejen Brno
Brno - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
Úklid - Novosedly 120,- Vyhrazeno pro OZP
STRÁŽNÝ - BRNO - VHODNÉ PRO OZP!
Brno - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Úklid Brno 170,- Kč/ hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Úklid Brno Chrlice 150,- Kč/ hod. vhodné i pro OZP
Ostraha a bezpečnost
Modřice - SECURIA CZ s.r.o.
OSTRAHA - Rajhrad/Syrovice - noční směny
Rajhrad - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
DĚLNÍK VE VÝROBĚ - LETNÍ BRIGÁDA
Modřice - Vodňanská drůbež, a.s. | 125 Kč - 130 Kč
SRPNOVÁ BRIGÁDA: Obsluha Burger stánku
Brno - ŽS REAL, a.s. | 120 Kč - 141 Kč
Manipulant se zavazadly na letišti - až 175Kč/hod., VÝPLATA IHNED!
Brno - JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. | 160 Kč - 175 Kč
Kuřim: LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH + PEČIVO
Kuřim - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Oční optik
Brno - Petr Novotný | 150 Kč - 160 Kč
Třídění zásilek, výplata ihned - až 181 Kč/hod
Brno - INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 165 Kč - 181 Kč
manuální práce
Brno - Milan Šebek | 130 Kč - 130 Kč
Ostraha prodejny - Brno i pro OZZ/OZP
Brno - CENTR GROUP, a.s. | 140 Kč - 140 Kč
Product Manager
Brno - ThreatMark
Vychystávání zboží na skladě - 160kč/h - Brno
Brno - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
Administrativní výpomoc - MĚNÍN, 170 Kč/h, mzda ihned
Brno - INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Přivydělej si v novém Burger King - 130 Kč/hod!
Brno - Rex Concepts BK Czech s.r.o. | 127 Kč - 130 Kč
MYTÍ OKEN - letní brigáda
Brno - RANOB s.r.o. | 140 Kč - 160 Kč
Pracovník zpracovatelského centra
Brno - SONIDO Investment s.r.o. | 165 Kč - 175 Kč
Rajhrad: BRIGÁDNÍK/CE
Rajhrad - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Asistent/ka customer servis a sales support
Brno - Segurico s.r.o. | 180 Kč - 180 Kč
Strážný Brno
Brno - Pro Bank Security a.s. | 150 Kč - 180 Kč

Práce Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Mark2 Corporation Czech, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ostraha (M/Ž) - práce pro OZP - 20 000 Kč náborový příspěvek ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Bezpečnost