Operátor výroby Tvrdonice se smlouvou na dobu neurčitou

Jihomoravský kraj

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání v čistém prostředí s možností profesního růstu? Připojte se k našemu týmu ve Tvrdonicích! Aktuálně hledáme šikovné a spolehlivé kandidáty na pozici operátora. Nabízíme Vám příležitost podílet se na výrobě vysoce kvalitních potravin v moderním a přátelském pracovním prostředí se smlouvou na dobu neurčitou.
  • Manipulace s materiály o hmotnosti 15 - 25 kg při přípravě surovin pro výrobu
  • Příprava a naplňování nerezových nádob používaných ve výrobním procesu
  • Obsluha výrobních strojů a zařízení pro plnění
  • Řízení vozíků a manipulace s VZV po kompletním proškolení
  • Požadujeme

  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivý a pracovitý přístup
  • Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek s dobou neurčitou
  • Nástupní mzdu ve výši 25 400 - 26 900 Kč, s možností dalšího navýšení podle získaných kvalifikací
  • Čtvrtletní bonusy třikrát ročně až do výše 25 % platu a roční bonus až do výše 50 % platu
  • Proplácení všech zákonných příplatků a přesčasových hodin
  • Důkladné zaškolení, možnosti dalšího vzdělávání a kariérního rozvoje
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • Finanční odměny k životním jubileím
  • Kvalitní a rozmanitou stravu v závodní jídelně za zvýhodněnou cenu
  • Místo výkonu práce Tvrdonice
    NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Jihomoravský kraj
    Pracovní pozice: Operátor výroby Tvrdonice se smlouvou na dobu neurčitou
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 28. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Operátor výroby
    Hustopeče - ADECCO spol. s r.o.
    Technik montáže diagnostických přístrojů - RANNÍ SMĚNY
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 25 000 Kč - 32 000 Kč
    Brigáda ve výrobě - až 200 Kč/hod - BRNO
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 150 Kč - 200 Kč
    SKLADNÍK | Slatina
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 500 Kč - 29 000 Kč
    HR Týmový asistent/ka - centrum BRNA
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 28 000 Kč - 30 000 Kč
    OPERÁTOR CNC | až 35 000 Kč
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 30 000 Kč - 35 000 Kč
    CNC SEŘIZOVAČ | 48-53 000 | Brno
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 48 000 Kč - 53 000 Kč
    Zadavatel/ka dat a podpora skladu
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 166 Kč
    BRIGÁDA ve výrobě | denní směny | Slatina
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 134 Kč - 154 Kč
    STRÁŽNÝ- Hustopeče
    Hustopeče - Pro Bank Security a.s. | 115 Kč - 130 Kč
    OPERÁTOR CNC STROJŮ | Příležitost i pro absolventy
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 28 000 Kč - 40 000 Kč
    ELEKTRO PROJEKTANT - SILNOPROUD | Brno | 45-55 000Kč
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč
    Administrativní výpomoc ve skladu
    SKLADNÍK
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 29 000 Kč - 30 000 Kč
    OPERÁTOR CNC bez nočních | Brno | 38-48 000 Kč
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 38 000 Kč - 48 000 Kč
    ERP KONZULTANT | až 80 000 Kč
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč
    OPERÁTOR VÝROBY | RANNÍ SMĚNY | BRNO SLATINA
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 23 000 Kč - 28 000 Kč
    OPERÁTOR CNC STROJŮ | Nepřetržitý provoz | BRNO Slatina
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 38 000 Kč - 45 000 Kč
    OPERÁTOR VÝROBY na denní směny | BRNO-SLATINA
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 23 500 Kč - 25 000 Kč
    Technik servisního centra
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
    DOPRAVNÍ TECHNOLOG l VRT l až 80 000 Kč/měs.
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
    Zásobovač linky - waterspider až 29 000 Kč! BEZ PRAXE
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 000 Kč - 29 000 Kč
    TECHNIK ELEKTRO - 1 směna | BRNO | 35-40 000 Kč
    Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
    Operátor výroby | ELEKTRO | Mzda až 28 000 Kč
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 26 300 Kč - 28 000 Kč
    Operátor výroby - Machine operator
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 29 000 Kč - 30 500 Kč
    ANALOG DESIGN ENGINEER
    MISTR výroby | Nástup do kmene!
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 40 000 Kč - 50 000 Kč
    ČISTÁ VÝROBA ve Slatině
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 25 000 Kč - 27 000 Kč
    Brigádníci do výroby Hustopeče
    Hustopeče - Manpower | 170 Kč - 170 Kč
    Dělník ve výrobě | Mzda až 28 000 Kč
    OPERÁTOR VÝROBY až 32.000 Kč/měs.
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 000 Kč - 32 000 Kč
    Operátor VZV | Nástup pod kmen!
    SKLAD brigáda noční směny od 210 Kč/hod
    Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 210 Kč - 220 Kč

    Práce Operátor výroby Tvrdonice se smlouvou na dobu neurčitou: Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Operátor výroby Tvrdonice se smlouvou na dobu neurčitou?

    Práce je nabízena v lokalitě Jihomoravský kraj.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby Tvrdonice se smlouvou na dobu neurčitou ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.