Operátor/ka bezpečnostního velínu

Praha

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním
komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou
nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme
od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného
klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita:
 Praha 8 – Rohanské nábřeží

Mzda: 130Kč/hod

Směnnost:
 PO – NE – 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00

Náplň práce:

Aktuálně
přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici ostrahy na
administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových
záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém
kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, aj.

Popis pozice:

Práce
se systémy technického zabezpečení na objektu klienta

Úzká
spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy

Organizace
parkování v garážích

Požadujeme:

Čistý
RT

Zdravotní
způsobilost, spolehlivost

Středně
pokročilá znalost obsluhy PC

Zkušenosti
v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr

Osvědčení
profesní kvalifikace Strážný nebo Operátor PCO

Nabízíme:

 Flexibilní plánování pracovní doby

 Možnost zálohy

 Možnost karierního růstu

 Stabilní zaměstnavatel, pravidelně vyplácená
mzda

 DPP x PP – dle domluvy

 Vhodné i pro OZP, OZZ

Nástup
možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte
nás kontaktovat na telefonním čísle:
, nebo e-mailu:

Jsme tu pro Vás Po-Pá
v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici,
případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte
zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Operátor/ka bezpečnostního velínu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
VIP ostraha prodejny - Praha
Praha - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
Ostraha objektu Praha 9 - Mezi Úvozy
Ostraha Praha - Strašnice 21.000Kč/měs. Vyhrazeno pouze pro OZP
Praha - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
VIP ostraha prodejny - kamerový monitoring - Praha
OSTRAHA-STRÁŽNÝ DO BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY S UBYTOVÁNÍM
Praha - DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka
Asistent/ka pro péči o korporátní klientelu
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Mobilní klientský poradce/kyně - Praha a okolí
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Specialista/tka marketingových kampaní
DIGITAL MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
Komerční bankéř/ka – Ostrava Nová Karolina
Data Analyst
Praha - Zásilkovna

Práce Operátor/ka bezpečnostního velínu: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Operátor/ka bezpečnostního velínu?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PROTECTON HOLDING, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka bezpečnostního velínu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PROTECTON HOLDING, a.s. ještě dnes.