Obsluha linky na výrobu plastových trubek

Zlín, Tlumačov
  • Směnnost: Čtyřsměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední
  • Počet pracovních míst: 5
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 23 000 - 37 000 Kč/měsíc

PRACOVIŠTĚ Tlumačov
- Náplň práce: Proběhne zaškolení na pozici operátora ve výrobě - obsluha výrobní linky na výrobu plastových trubek a profilů. Součástí pozice je zásobování a doplňování vstupních materiálů do výrobní linky a další práce v souladu s interními směrnicemi.
- Požadujeme: zkušenosti v plastikářské výrobě jsou výhodou, ochotu pracovat v nepřetržitém provoze v blocích: 2x ranní, 2x noční, 4 dny volna, R směna 6:00-18:00, N směna 18:00-6:00 hod., samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci na HPP s osobním přístupem nadřízených, stravenkový paušál, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou.
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: nebo kontaktu na tel. + 355 p.Večerka, případně osobně.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: KM konsult s.r.o.
Lokalita: Tlumačov
Pracovní pozice: Obsluha linky na výrobu plastových trubek
Směnnost práce Čtyřsměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000 - 37 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
OPERÁTOR VÝROBY OTROKOVICE
Otrokovice - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Operátor výroby - Lisař
Montážník
Zlín - SIMPLEHIRE
Úklid - pondělí až pátek, 7-11, 135,- Kč/hod. - na stálo
Zlín - Recovera Využití zdrojů a.s. | 135 Kč - 135 Kč
HLEDÁŠ PRÁCI STAŇ SE SOUČÁSTÍ TÝMU V KFC!
Zlín - AmRest s.r.o. | 130 Kč - 160 Kč
Brigáda v Penzionu u Kubesa(člen skupiny Amazing Places)
Kroměříž - Penzion U Kubesa s.r.o. | 130 Kč - 135 Kč
C# DEVELOPER | 80 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
Pokladní v supermarketu, Pohořelice - 161 Kč/hod.
Pohořelice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 161 Kč - 178 Kč
Skvělá brigáda v obchodě Sklizeno
Zlín - VITAL FOOD s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
VEDOUCÍ SW TÝMU | 100 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
Ostraha prodejny, 150 Kč/hod, zálohy
Holešov - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč
Pohořelice - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč
PROJECT ENGINEER | PLASTICS
Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Pracovníci ostrahy pro OZP od 120 Kč/hod
Otrokovice - TOP security s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč
Seřizovač | ZLÍN | 35 000 Kč + bonusy
Zlín - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
Vedoucí elektroúdržby
Holešov - Nestlé Bratislava
Úklid Zlín Malenovice 160 Kč/hod
Zlín - BRUCO spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
OPERÁTOR CNC | až 40 000 Kč | Nástup do kmene!
Kroměříž - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Výpomoc do skladu
Zlín - Matěj Tureček | 150 Kč - 150 Kč
SERVISNÍ TECHNIK | ZLÍN | až 45 000 Kč
Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč

Práce Obsluha linky na výrobu plastových trubek: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Obsluha linky na výrobu plastových trubek?

Práce je nabízena v lokalitě Tlumačov.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 23 000 - 37 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy KM konsult s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha linky na výrobu plastových trubek ve městě Tlumačov? Pošlete svůj životopis firmě KM konsult s.r.o. ještě dnes.