Obchodník personálních služeb

Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj, Plzeň

Náplň práce

  • Chceme Vám svěřit to nejcennější co máme – naše klienty a dobré jméno. Vzájemná důvěra je samozřejmostí.
  • Nemáte zkušenost s prodejem personálních služeb? To vůbec nevadí. Veškeré know how Vám naši zkušení kolegové předají.
  • Vaší náplní práce bude sestavení obchodního plánu pro vybranou lokalitu a realizace akvizic z oblasti personálních služeb všeho druhu. Obchodní schůzky, on-line meetingy, e-mailová i telefonická komunikace se stane Vaším denním chlebem.
  • Spolupráce napříč našimi odděleními je obrovskou výhodou. Vždy se budete mít na koho obrátit pro radu.
Váš profil
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, nebát se vyjednávat a provádět akvizice nových obchodních příležitostí
  • Všeobecný přehled, znalost regionu (vždy je dobré vědět co se v okolí děje a chystá)
  • Schopnost dotahovat do konce zadané úkoly (dlouhodobé projekty)
Naše nabídka
  • Důležité místo v týmu nadšených lidí, kteří svou práci milují
  • Možnost dlouhodobého uplatnění na plný úvazek ve společnosti, kde naši kolegové oslavili i 20tileté výročí působení
  • Fixní mzda + odměny ze zrealizovaných zakázek
  • Maximální výše výdělku není stanovena, záleží jen na Vaší šikovnosti a pracovnímu nasazení
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, narozeninové a silvestrovské volno
  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Pružná pracovní doba – dáme Vám volnost, jak si práci naplánujete je jen na Vás
  • Práce v terénu se zázemím kanceláře (působíme po celé ČR i SK)
  • Systém interních benefitů – jazykové a odborné vzdělávání, kafeterie

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Prodej a obchod
Pracovní pozice: Obchodník personálních služeb
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
TRAINEE PROGRAM – PERSONÁLNÍ ADMINISTRATIVA, 150 - 220 Kč/hod.
Plzeň - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY
Řezník
Nýřany - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Kurýr Bolt Food (Plzeň)
Plzeň - LKMV Services, s.r.o.
Office manager/-ka (A10025)
Plzeň - Hofmann Wizard s.r.o.
Nadšený lektor/ka angličtiny pro děti
Plzeň - Lenka Preisová | 200 Kč - 230 Kč
Údržbář CNC strojů
Plzeň - ŠKODA TRANSPORTATION
BRIGÁDA - Úklid prodejny - Tesco Plzeň
Plzeň - NEW YORKER CZ, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Svářeč pro Škodovku
Řezník
Plzeň - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Zámečník

Práce Obchodník personálních služeb: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Obchodník personálních služeb?

Práce je nabízena v lokalitě Plzeň.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Trenkwalder Česká Republika.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník personálních služeb ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.