OBCHODNÍ REFERENT - stabilní obor, úspěšná společnost

Vsetín

Náplň práce

  • Sjednávání smluvních vztahů s klienty
  • Péče o portfolio našich klientů spolu s pravidelným kontaktem
  • Aktivní akvizice nových klientů
  • Příprava obchodních smluv a jejich změn
  • Tvorba cenových modelů pro nabídky
  • Tvorba a udržování databáze odběratelů, archivace
  • Měsíční vyhodnocování dat, aktivní práce s excelem
  • Zodpovědnost za dodržování platných předpisů, pravidel BOZP a POa
  • Pravidelné školení a další vzdělávání

Váš profil
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe v obchodní oblasti či komunikaci se zákazníky
  • Příjemná komunikace, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Uživatelská znalost IS e-sada, AISYS, SAP
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office - excel pokročilý
  • 20% práce v terénu + 80% práce v kanceláři
  • aktivní Řp sk B - budete mít k dispozici služební vozidlo pro výkon práce
Naše nabídka
  • Práce v úspěšné a solidní společnosti
  • Platové rozmezí: 40.000 Kč + roční bonus
  • Pracovní doba 37,5 h/týdně
  • Místo výkonu práce: Vsetín
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění, DPS, DIP
  • Příspěvek na životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené + sick day
  • Mobilní telefon
  • Možnost dalšího vzdělávání, školení, semináře

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Vsetín
Odvětví práce: Prodej a obchod
Pracovní pozice: OBCHODNÍ REFERENT - stabilní obor, úspěšná společnost
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Obchodní zástupci
- Vsetín - ELLIPSE CZ s.r.o.
VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ÚSEKU - 60.000Kč
Vsetín - Trenkwalder Česká Republika
Prodavači
- Bystřička - JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně
Prodavač/ka
- Valašské Meziříčí - Bartoňova pekárna s.r.o.
Referent/ka odboru stavebního úřadu Vsetín
Vsetín - Město Vsetín | 25 000 měsíčně
Ostraha Valašské Meziříčí 130,- Kč/hod. vhodné pro OZP/OZZ/SD
Valašské Meziříčí - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Operátor výroby - Valašské Meziříčí (A11038)
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Vsetín - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Strážný/á pro potravinový řetězec - HPP/DPP - mzda až 143 Kč/h
Vsetín - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 143 Kč - 143 Kč
Obsluha ohraňovacího lisu
Vsetín - Gi Group Czech Republic
Účetní

Práce OBCHODNÍ REFERENT - stabilní obor, úspěšná společnost: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce OBCHODNÍ REFERENT - stabilní obor, úspěšná společnost?

Práce je nabízena v lokalitě Vsetín.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Trenkwalder Česká Republika.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ REFERENT - stabilní obor, úspěšná společnost ve městě Vsetín? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.