Obchodní ředitel

Turnov

Popis pracovní pozice:

  • Řídí Úsek obchodu v souladu s podnikovou strategií, podnikatelským plánem, rozpočtem
  • Řídí provozní záležitosti Úseku obchodu, provádí implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti
  • Provádí vyhledávání a akvizici nových zákazníků, zodpovídá za rozvíjení stávajících kontaktů
  • Provádí analýzu tuzemského a zahraničního trhu
  • Reprezentuje společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a při jednání s partnery
  • Podílí se na rozvoji obchodní a marketingové strategie firmy a průběžně předkládá informace o vývoji trhu a návrhy obchodního rozvoje firmy
  • Podílí se na přípravě cenových nabídek a na cenovém vyjednávání
  • Zajišťuje řádné naplnění výrobních kapacit podniku podle stanovených cílů

Očekáváme:

  • Zkušenosti s vedením a rozvojem týmů
  • Zralý leadership a schopnost jít sám/sama příkladem
  • strategické obchodní myšlení
  • jasnou obchodní vizi a rozhodnost
  • skvělé komunikační dovednosti
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s B2B obchodními aktivitami optimálně v průmyslové výrobě nebo automotive
  • Prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Dobré organizační schopnosti
  • Samostatnost a pečlivost při výkonu práce
  • Spolehlivost, zodpovědnost, proaktivita
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Technické vzdělání výhodou
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat (ČR, Evropa)
  • Ochota a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Perspektivní práci s hlavním pracovním poměrem na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení (roční bonusy)
  • Rozvoj a růst ve společnosti s více než 25letou tradicí
  • Přátelské prostředí a administrativní/manažerskou podporu při práci v terénu
  • Služební automobil i pro soukromé účely.
  • Profesní rozvoj, kurzy angličtiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: KERI a.s.
Lokalita: Turnov
Pracovní pozice: Obchodní ředitel
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Provozní asistent/ka
- Turnov - Van Lam Nguyen
LEAN SPECIALISTA | TURNOV
Turnov - Grafton Recruitment
Obchodní zástupce
- Turnov - DRIVE CZ s.r.o.
Obchodně-technický pracovník
- Turnov - SVOBODA a SVOBODA s.r.o.
STAVBYVEDOUCÍ
Turnov - Rudolf Holý
- Semily - MBQ s.r.o.
Brigádník (ž/m) - Turnov
Turnov - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
MISTR ÚDRŽBY | TURNOV
TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE
Král silnic s balíky - Liberec, přidejte se k nám do týmu!????
Turnov - Česká pošta, s.p. | 25 000 Kč - 33 000 Kč
Údržbář rekreačního areálu
Mnichovo Hradiště - KEMP SRBSKO s.r.o. | 115 Kč - 150 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Semily - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Turnov Ohrazenice: LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH + PEČIVO
Turnov - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Distributor/ka reklamních letáků – pro OZP (okres Semily)
Semily - Česká distribuční k.s. | 4 725 Kč - 10 000 Kč
Král silnic s balíky - Turnov, přidejte se k nám do týmu!????
Turnov - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT
Turnov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
OBSLUHA CNC STROJŮ | TURNOV
Turnov - Grafton Recruitment | 32 000 Kč - 40 000 Kč

Práce Obchodní ředitel: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Obchodní ředitel?

Práce je nabízena v lokalitě Turnov.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy KERI a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní ředitel ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě KERI a.s. ještě dnes.