Z DOMOVA
Na dálku! Prodejní specialista se znalostí českého/slovenského jazyka

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME Prodejní specialisty pro český/slovenský trh

Jsme tým specialistů na prodej po telefonu pracující pod dohledem odborníků s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti. Obsluhujeme 12 evropských trhů a jsme silnou organizací se zavedenou pozicí. Provádíme prodejní procesy pro klienty z oblasti beauty & wellness a nabízíme produkty, které dobývají trh a těší se pozitivním ohlasům.

  • Každodenní kontakt se zákazníky v češtině/slovenštině. Není vyžadována angličtina!
  • Kontakt se zákazníkem, který produkt zná a zadal objednávku.
  • Telefonický prodej kosmetiky a doplňků stravy, např. tablety podporující proces hubnutí, kondicionéry na vlasy a řasy, přípravky na křečové žíly, prostředky na mužskou potenci a mnoho dalších.
  • Podpora zákazníků při rozhodování o nákupu.
  • Realizace prodejních plánů.

POŽADAVKY

  • Nutná podmínka: velmi dobrá znalost češtiny nebo slovenštiny (C1).
  • Plné nasazení při získávání nových znalostí a jejich zavádění do praxe.
  • Práce na směny, i vybrané víkendy.
  • Očekáváme dostupnost minimálně 120 hodin měsíčně.
  • Na začátku spolupráce je online školení, které trvá 6 pracovních dnů.

NABÍDKA

  • Základní plat + atraktivní provizní systém.
  • Profesionální školení prodeje a rozvoje.
  • Obchodní vybavení.
  • Možnost pracovat plně na dálku.
  • Smlouva o dílo (nejedná se o pracovní smlouvu).

Aplikovat! Případné pochybnosti rádi upřesníme při rozhovoru.

Detaily o pracovním místě:
Firma: C2S Sp. z o.o.
Lokalita:
Z DOMOVA
Pracovní pozice: Na dálku! Prodejní specialista se znalostí českého/slovenského jazyka
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst

Práce Na dálku! Prodejní specialista se znalostí českého/slovenského jazyka: Často kladené otázky

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 40 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy C2S Sp. z o.o..