Montážní dělník/ce

Třešť

Jste
připraveni nastartovat svou kariéru v dynamické a inovativní společnosti?
Připojte se k našemu týmu!

Naše
společnost, přední slévárna a obrobna z hliníku, je součástí renomované
nadnárodní společnosti MGG Group. Specializujeme se na výrobu unikátních
hliníkových komponentů, které nacházejí uplatnění především ve zdravotnických
přístrojích, energetice a dopravních systémech. Naše produkty přispívají ke
zlepšení kvality života lidí po celém světě. Pokud hledáte pracovní příležitost
v prostředí, které podporuje růst, proaktivitu a týmovou spolupráci, jste na
správném místě!

Do jednosměnného
výrobního provozu nově vznikajícího střediska montáže hledáme v současné
době nového kolegu/yni na pozici dělník/ce strojírenské výroby – montážní
pracovník/ce.
Jedná se o práci v malém týmu. Zkušenosti s montáží jsou
super, ale není to podmínka, vše Vás rádi naučíme. PRÁCE JE VHODNÁ PRO ŽENY.

Jaká je náplň práce na tomto
místě?
Jedná se sestavování
výrobních komponentů.

Mezi hlavní úkoly bude
patřit:

  • montáž a kompletace výrobků podle technické dokumentace
  • práce s nářadím a dalšími montážními zařízeními
  • dodržování stanovených pracovních postupů a bezpečnostních
    předpisů.

Jakého člověka hledáme?

Jako vhodný kandidát
byste měl/a mít:

  • manuální zručnost
  • pečlivost a smysl
    pro detail
  • chuť pracovat

Rádi u nás přivítáme talentované
kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další budoucnost vytvářet s
námi.

Co Vám u nás nabízíme?

Mzdu 25 - 30 000 Kč, dle
zkušeností a praxe.

Benefity:

  • jednosměnnou pracovní dobu (6:00 -14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora
    volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby
    našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na
tel. č. nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi
domluvíme na osobním setkání.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MGG Třešť s.r.o.
Lokalita: Třešť
Pracovní pozice: Montážní dělník/ce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Montážní technik - montér
Třešť - Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.
Operátor/ka montáže
- Jihlava - SCHURTER Electronics spol. s r.o.
Manipulační dělník/dělnice
- Jihlava - ELTA RECYCLING s.r.o.
Zedníci
- Třešť - Podzimek a synové s.r.o.
Stavbyvedoucí
Zedníci
- Jihlava - IS MONT spol. s r.o.
Truhláři pro práci na dílně
- Třešť - Dřevovýroba Podzimek s.r.o.
- Jihlava - M - SOFT, spol. s r.o.
Asistent/ka stavbyvedoucího
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Telč - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč

Práce Montážní dělník/ce: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Montážní dělník/ce?

Práce je nabízena v lokalitě Třešť.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MGG Třešť s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník/ce ve městě Třešť? Pošlete svůj životopis firmě MGG Třešť s.r.o. ještě dnes.