Manažer / manažerka internetové TV služby - junior

Praha 10, Praha

CONEXPOL spol. s r.o.

Hledáme kolegy do týmu internetové televizní služby.

Nabízíme příležitost podílet se na provozu IPTV/OTT TV služby, budovat identitu značky, spoluutvářet její nabídku a službu posunovat na vyšší úroveň. Jedná se o digitální službu placeného televizního vysílání, pro kterou hledáme kolegy se zájmem o média, televizi a nové technologie.

Náplň práce:

• TV služba - její provoz, obsah a marketing

• podporovat růst služby a její sledovanost

• posilovat online přítomnost, sledovat data trhu a realizovat komunikační kampaně

• vyhledávat vhodné stanice

• sjednávat smluvní vztahy

• provádět EPG management

• zastupovat službu, spolupracovat s poskytovateli obsahu a rozvíjet kontakty

Nabídka: • atraktivní práci a prostor pro rozvoj vlastní osobnosti

• stabilitu zaměstnání, pracovní zázemí

• potřebné technické vybavení

• vzdělávací kurzy

• konkurenční fixní plat a roční prémie dle růstu

• 5 týdnů dovolené

• spolupráci na trvalý pracovní poměr

Místo práce: Praha 10

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Pro bližší informace volejte na tel.: - Martin Laštovička.

Požadavky: • SŠ vzdělání

• praxe - výhodou

• zájem o média, komunikační platformy, nadšení pro věc, ambicióznost, ctižádostivost

• zkušenosti s placenou televizí - výhodou

• povědomí o technologiích TV vysílání a distribuci TV kanálů

• schopnost marketingového uvažování

• všeobecný přehled

• vyjednávací a prezentační dovednosti

• flexibilitu, organizační nadání, spolehlivost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost posouvat věci kupředu

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBSYSTEM s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Manažer / manažerka internetové TV služby - junior
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Poradce firemní klientely - Brno
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
OBCHODNÍK Praha
Praha - Vekra s.r.o.
DEVOPS Developer
Praha - Raiffeisenbank
Solution Architect
Praha - BNP Paribas Cardif
Database Administrator
SENIOR BI analytik/analytička - Reporting
Praha - Generali Česká pojišťovna

Práce Manažer / manažerka internetové TV služby - junior: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Manažer / manažerka internetové TV služby - junior?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy JOBSYSTEM s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer / manažerka internetové TV služby - junior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JOBSYSTEM s.r.o. ještě dnes.