Management trainee pro absolventy VŠ - Praha

Praha

Náplň práce

Představte si společnost, která je lídrem na trhu s kvalitními produkty. Náš partner má bohatou historii a působí na globálním trhu, přičemž její výrobky milují miliony lidí po celém světě. Společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje, aby mohla přinášet nejnovější trendy a technologie. Zároveň se zavázala k udržitelnosti a společenské odpovědnosti, což ji činí nejen esteticky, ale i eticky atraktivní. Pracuje na tom, aby přinášela lepší budoucnost generacím a kulturám. Můžete pracovat pro 3 oddělení, která si vyberete. V každém oddělení strávíte 6 měsíců a nakonec si zvolíte, kam Vás srdce nejvíce táhne. Smlouva je na HPP s možností občasného Home office.
Hledáme ambiciózního a motivovaného kandidáta na pozici Management Trainee, který se chce stát součástí našeho týmu. Jako Management Trainee budete mít jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti a dovednosti, které vám pomohou v budoucí kariéře v oblasti managementu. Budete úzce spolupracovat s našimi manažery a podílet se na různých projektech napříč odděleními. Hlavní odpovědnosti:
  • Účast na školeních a workshopech zaměřených na rozvoj manažerských dovedností.
  • Podpora manažerů při řízení a koordinaci projektů.
  • Analýza dat a příprava zpráv pro vedení společnosti.
  • Spolupráce s různými odděleními na zlepšení interních procesů.
  • Účast na poradách a prezentacích vedení společnosti.
  • Řešení operativních úkolů a ad hoc projektů dle potřeby.
  • Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně v oboru ekonomie, managementu, nebo příbuzném oboru).
  • Silné analytické a komunikační dovednosti.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.
  • Znalost MS Office (zejména Excel, PowerPoint).
  • Angličtina na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou.
  • Nabízíme

  • Kvalitní zaškolení od zkušenějších kolegů
  • Stabilní zaměstnání, přátelský tým
  • Možnost kariérního posunu v rámci spoelčnosti
  • Možnost účastnit se pracovních eventů
  • 25 dní dovolené, 3 sick days
  • Stravenky (170 Kč/den), Benefitní kartu (5 000 Kč ročně), MultiSport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
  • Zaměstnanecké objednávky (slevu 40-70% na všechny produkty a značky)

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Management trainee pro absolventy VŠ - Praha
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 27. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
    Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
    PROJEKTANT l ABSOLVENT
    Praha - Grafton Recruitment
    PROJEKTOVÝ SPECIALISTA
    Prodejce na farmářských trzích
    Praha - Jamboz s.r.o. | 180 Kč - 180 Kč
    Pokladní i bez praxe, 165 - 198 Kč/hod Praha a okolí
    Praha - CREDIT CZECH s.r.o. | 165 Kč - 198 Kč
    Úklidový/á pracovník/ce
    Praha 1 - IF FACILITY a.s.
    Praha 5 - IF FACILITY a.s.
    PR & Comms Manager
    Praha - Publicis Groupe CZ
    Brigáda v bistru Banh-mi-ba na Hlavním nádraží
    Praha - Lagardere Travel Retail, a.s. | 140 Kč - 140 Kč
    Data Analyst
    Praha - Zásilkovna
    Prodejní asistentka Praha - OC Atrium Flora
    Praha 3 - Lingerie Expert s.r.o.
    Komerční bankéř/ka – Ostrava Nová Karolina
    DIGITAL MEDIA PLANNER
    Praha - Omnicom Media Group
    Praha 8 - IF FACILITY a.s.
    Prodavač/ka - METROPOLE ZLIČÍN
    Praha - NEW YORKER CZ, s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč
    OSTRAHA - MINISTERSTVO KULTURY
    Praha - INDUS PATROL, spol. s r. o. | 126 Kč - 126 Kč

    Práce Management trainee pro absolventy VŠ - Praha: Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Management trainee pro absolventy VŠ - Praha?

    Práce je nabízena v lokalitě Praha.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Management trainee pro absolventy VŠ - Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.