Doojobs.cz - Nabídka pracovních pozic

LEAN specialista /specialistka

Slavičín, Česko, Slavičín

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici LEAN Specialista nebo Specialistka.

Vaše náplň práce:

Jako LEAN Specialista/Specialistka budete klíčovým členem našeho týmu pro zlepšování procesů. Vaším úkolem bude identifikovat příležitosti pro zefektivnění a eliminaci plýtvání v rámci organizace pomocí lean metodik a nástrojů.

Hlavní zodpovědnosti jsou:

  • Příprava a vedení projektů v oblasti lean management/continuous improvement
    vč. ekonomických ukazatelů
  • Identifikace ztrát v rámci výrobních procesů
  • Podpora ostatních oddělení při zlepšování procesů v rámci WCM
  • Mentor LEAN filozofie a procesu zlepšování (Continuous improvement) ve společnosti
  • Poskytování školení a podpory zaměstnancům v oblasti Lean principů a metodik.

Co byste měl/a mít?

  • VŠ vzdělání
  • Praktické zkušenosti z oblasti lean managementu
  • Zkušenosti s aplikováním lean metod v prostředí výrobního závodu.
  • Prokazatelné výsledky ve zlepšování procesů a zvyšování efektivity.
  • Komunikativní úroveň AJ (úroveň B2)
  • Silné analytické schopnosti a schopnost najít efektivní řešení.
  • Zkušenosti s vedením školení a workshopů.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost motivovat ostatní.

Co Vám nabídneme my?

  • Přátelský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování
  • Kariérní růst
  • Školení
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištěn
  • Stravenky ( e- stravenku) v hodnotě 150,- Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodnění tarify na volání
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Sociální program
  • Jazykové kurzy (AJ) v rámci pracovní doby s rodilým mluvčím
  • Firemní akce
  • Volné vstupy na plovárnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: NTS Prometal
Lokalita: Slavičín
Pracovní pozice: LEAN specialista /specialistka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Sanitářka
- Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Montážní dělník
Lipová - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Obsluha pískovacího boxu
Kaňovice - Moravia Containers, a.s.
Operátor ve výrobě / vhodné pro páry
Nástrojaři
- Bojkovice - Daejung Czech s.r.o.
Lakýrníci
- Vizovice - UNICO MODULAR a.s.
Seřizovač
Svářeči
Operátor výroby
- Nezdenice - Protefa s.r.o.
Zámečník-nástrojař
Bojkovice - ZEVETA MACHINERY, a.s.
Seřizovač lakovny
Mistr údržby - elektro (m/ž) až 60 000Kč/měs. + prémie a benefity
Bojkovice - SULCO Automotive Group, s.r.o. | 50 000 Kč - 60 000 Kč
DPP, DPČ - úklid pošty - Luhačovice
Luhačovice - Aseta handicap s.r.o. | 4 000 Kč - 5 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (SM SLAVIČÍN)
Slavičín - Tesco Stores ČR a.s. | 27 803 Kč - 27 803 Kč
Pediatr na Dětskou léčebnu
Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Barman/ka
Fyzioterapeut - úvazek 0,4
Zámečník
Slavičín - NTS Prometal
Vedoucí prodejny
Horní Lhota - TEMPO, obchodní družstvo
Úklid na hotel Alexandria****
Kuchař/ka
Svářeč
Kaňovice - Moravia Containers, a.s. | 180 hodina
Sanitářka

Práce LEAN specialista /specialistka: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce LEAN specialista /specialistka?

Práce je nabízena v lokalitě Slavičín.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy NTS Prometal.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici LEAN specialista /specialistka ve městě Slavičín? Pošlete svůj životopis firmě NTS Prometal ještě dnes.