KOORDINÁTOR VÝROBY

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Působíte již nějaký ten pátek ve strojírenství a zajímá Vás zakázková výroba? Máte zkušenosti na pozici plánovače/koordinátora ve výrobě?

Tak pojď udělat změnu a pošli CV :)

Co bude Vaším denním chlebem?

- Určení termínu objednaných zakázek
- Vytvoření fronty práce na jednotlivých zdrojích
- Aktivní pomoc při dodržení plánu OTD
- Zajištění správnosti vstupních dat z výroby
- Příprava výrobních reportingů na denní bázi
- Ekonomické vyhodnocení zakázek
- Vývoj informačního systému a jeho správa

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na DOPRAVU
- pravidelné roční odměny
- skvělé finanční ohodnocení a možnost se posouvat profesně výše
- občerstvení na pracovišti samozřejmostí

POŽADAVKY:
- VŠ ekonomického nebo technického směru
- Znalost MS OFFICE => EXCEL
- Proaktivní a racionální přístup, logické uvažování
- Týmový duch

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Plánovač výroby
Pracovní pozice: KOORDINÁTOR VÝROBY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brigádník (ž/m) - Hustopeče
Hustopeče - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Administrativní výpomoc ve skladu
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 166 Kč
HR Týmový asistent/ka - centrum BRNA
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 28 000 Kč - 30 000 Kč
CNC SEŘIZOVAČ | 48-53 000 | Brno
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 48 000 Kč - 53 000 Kč
Brigáda ve výrobě - až 200 Kč/hod - BRNO
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 150 Kč - 200 Kč
OPERÁTOR CNC | až 35 000 Kč
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 30 000 Kč - 35 000 Kč
BRIGÁDA ve výrobě | denní směny | Slatina
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 134 Kč - 154 Kč
Operátor výroby | ELEKTRO | Mzda až 28 000 Kč
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 26 300 Kč - 28 000 Kč
SKLADNÍK
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 29 000 Kč - 30 000 Kč
SKLADNÍK | Slatina
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 500 Kč - 29 000 Kč
DOPRAVNÍ TECHNOLOG l VRT l až 80 000 Kč/měs.
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč
Zásobovač linky - waterspider až 29 000 Kč! BEZ PRAXE
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 000 Kč - 29 000 Kč
OPERÁTOR CNC STROJŮ | Příležitost i pro absolventy
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 28 000 Kč - 40 000 Kč
OPERÁTOR CNC bez nočních | Brno | 38-48 000 Kč
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 38 000 Kč - 48 000 Kč
Operátor VZV | Nástup pod kmen!
Zadavatel/ka dat a podpora skladu
Brigádníci do výroby Hustopeče
Hustopeče - Manpower | 170 Kč - 170 Kč
Technik montáže diagnostických přístrojů - RANNÍ SMĚNY
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 25 000 Kč - 32 000 Kč
MISTR výroby | Nástup do kmene!
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 40 000 Kč - 50 000 Kč
SKLAD brigáda noční směny od 210 Kč/hod
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 210 Kč - 220 Kč
OPERÁTOR VÝROBY až 32.000 Kč/měs.
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 27 000 Kč - 32 000 Kč
STRÁŽNÝ- Hustopeče
Hustopeče - Pro Bank Security a.s. | 115 Kč - 130 Kč
OPERÁTOR CNC STROJŮ | Nepřetržitý provoz | BRNO Slatina
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 38 000 Kč - 45 000 Kč
ČISTÁ VÝROBA ve Slatině
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 25 000 Kč - 27 000 Kč
Technik servisního centra
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Operátor výroby - Machine operator
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 29 000 Kč - 30 500 Kč
OPERÁTOR VÝROBY na denní směny | BRNO-SLATINA
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 23 500 Kč - 25 000 Kč
ANALOG DESIGN ENGINEER
Dělník ve výrobě | Mzda až 28 000 Kč
ERP KONZULTANT | až 80 000 Kč
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 60 000 Kč - 80 000 Kč
OPERÁTOR VÝROBY | RANNÍ SMĚNY | BRNO SLATINA
Jihomoravský kraj - Gi Group Czech Republic | 23 000 Kč - 28 000 Kč
ELEKTRO PROJEKTANT - SILNOPROUD | Brno | 45-55 000Kč
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč

Práce KOORDINÁTOR VÝROBY: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce KOORDINÁTOR VÝROBY?

Práce je nabízena v lokalitě Jihomoravský kraj.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Grafton Recruitment.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici KOORDINÁTOR VÝROBY ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Plánovač výroby