*Konzultant - administrativní moduly IS WinFAS

Žďár nad Sázavou
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (znalost MS office)
  • Nabízená mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Náplň práce:
- konzultace problematiky s uživateli ekonomického systému WinFAS využívající moduly: projektového řízení (workflow, zakázky), administrativa (elektronická podatelna, DMS, datové schránky)
- zavádění systému u nových klientů
- spolupráce na vývoji a vylepšování programu
Požadavky:
- SŠ vzdělání v ekonomickém/technickém oboru výhodou
- praxe výhodou
- organizační a analytické schopnosti
- znalost MS office
- schopnost týmové práce
- schopnost určovat priority
- smysl pro detail
- řidičský průkaz B výhodou
Zaměstnanecké výhody: široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/kariera
První kontakt e-mailem;

Detaily o pracovním místě:
Firma: WinFAS software s.r.o.
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Pracovní pozice: *Konzultant - administrativní moduly IS WinFAS
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Office Manager/ka
- Žďár nad Sázavou - TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o.
Brigádník (ž/m) - Kyjov
Kyjov - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
NÁSTROJAŘ | 2 SMĚNY | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
Žďár nad Sázavou - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
Pomocný kuchař
Kyjov - Region, spol. s r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
MISTR SMĚNY | AŽ 45 000 KČ
Žďár nad Sázavou - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
Řidič sk. B - Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou - CROSSDOCK CZ s.r.o. | 16 000 Kč - 17 000 Kč
ÚDRŽBÁŘ | MECHANIK | MZDA OD 30 000 KČ
Nové Město na Moravě - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
SEŘIZOVAČ | až 40 000 KČ | BYSTŘICKO
Nové Město na Moravě - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
NÁSTROJAŘ | 2 SMĚNY

Práce *Konzultant - administrativní moduly IS WinFAS: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce *Konzultant - administrativní moduly IS WinFAS?

Práce je nabízena v lokalitě Žďár nad Sázavou.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 30 000 - 45 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy WinFAS software s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici *Konzultant - administrativní moduly IS WinFAS ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě WinFAS software s.r.o. ještě dnes.