JUNIOR ÚČETNÍ na částečný úvazek

Pohořelice, okres Brno-venkov, Pohořelice

O nás

Hledáte práci při studiu nebo jen na částečný úvazek? Baví vás práce s čísly a zajímá vás účetnictví? Pak je tato nabídka práce určena právě Vám!

Společnost CPI Moravia Books, která je součástí tiskárenské skupiny CPI s více než 300 lety tradice, hledá do svého finančního týmu posilu na pozici účetní junior.

Proč pracovat v CPI Moravia Books?

  • Knihy v sobě skrývají radost, napětí, potěšení, informace, znalosti …
  • Tiskárny skupiny CPI tisknou a vyrábí knihy již od roku 1713.
  • Skupina CPI patří mezi přední evropské tiskárenské skupiny.
  • Nabízíme stabilní práci v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Klademe důraz na přátelské pracovní prostředí a podporu našich zaměstnanců.
  • Před naší firmou můžete jednoduše vystoupit z autobusu nebo zaparkovat.

    • Spolupráce na zpracování účetnictví a treasury procesů.
    • Spolupráce na zpracování účetní závěrky.
    • Komunikace s centrálou i externími firmami.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Znalost němčiny (angličtina výhodou).
    • Dobrá znalost Excelu.
    • Logické myšlení.
    • Zkušenost s účetnictvím vítána.
    • Pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost.

    Náplň práce:

    • Získání zkušeností v oblasti účetnictví a treasury pro evropský koncern.
    • Zajímavou a různorodou pracovní náplň.
    • Stanete se součástí podporujícího a aktivního kolektivu.
    • Možnost profesního růstu a rozvoje.
    • Odpovídající mzdové ohodnocení.
    • Příspěvky na stravování, penzijní pojištění a dopravu.

      Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis  na adresu e-mail přes odpovědní formulář

      Těšíme se na vaše reakce!

      Další informace o společnosti:

      Benefity

      • Práce z domova
      • Firemní akce
      • Příspěvek na sport
      • Příspěvek na volný čas
      • Příspěvek na dopravu
      • Přátelské prostředí
      • Závodní stravování
      • Občerstvení na pracovišti
      • Parkoviště

      Detaily o pracovním místě:
      Firma: CPI Moravia Books s.r.o.
      Lokalita: Pohořelice
      Pracovní pozice: JUNIOR ÚČETNÍ na částečný úvazek
      Směnnost práce fulltime
      Nástup do práce od: IHNED
      Nabízená mzda: neuvedeno
      Nabídka přidána: 30. 6. 2024
      Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
      • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
        Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
        Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
      SENIOR ACCOUNTANT
      Pohořelice - Grafton Recruitment
      Rozpočtář
      Zlín - SIMPLEHIRE
      Samostatná/ý účetní
      - Uherské Hradiště - Charita Uherské Hradiště
      Finanční účetní & Controller
      Zlín - EFTEC (Czech Republic) a.s.
      Účetní-fakturantka
      - Otrokovice - POLY SOLES FACTORY s.r.o.
      SERVISNÍ TECHNIK | ZLÍN | až 45 000 Kč
      Zlín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
      Úklid Zlín Malenovice 160 Kč/hod
      Zlín - BRUCO spol. s r.o. | 160 Kč - 160 Kč
      Pracovníci ostrahy pro OZP od 120 Kč/hod
      Otrokovice - TOP security s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč
      Pokojská
      Uherské Hradiště - STAVEX U.H., s.r.o. | 135 Kč - 145 Kč
      200 Kč/h Pravidelná výpomoc a asistence seniorce ze Zlína
      Zlín - Agentura Suzi s.r.o. | 200 Kč - 200 Kč
      VEDOUCÍ SW TÝMU | 100 000 Kč
      Zlín - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
      Brigádník (ž/m) - Uherské Hradiště
      Uherské Hradiště - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
      Zástupce vedoucího prodejny
      Lhota - TEMPO, obchodní družstvo
      Zlín : LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
      Zlín - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
      Skvělá brigáda v obchodě Sklizeno
      Zlín - VITAL FOOD s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
      Letní brigáda v kempu pod Pálavou
      Pohořelice - Sandra Šebestíková | 150 Kč - 200 Kč
      Zajímavá brigáda v logistice, mzda až 187 Kč/h
      Zlín - INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 170 Kč - 187 Kč
      ODPOLEDNÍ ÚKLID v Aquaparku Uh. Hradiště
      Uherské Hradiště - Aquapark Uherské Hradiště,příspěvková organizace | 113 Kč - 125 Kč
      Pokladní v supermarketu, Pohořelice - 161 Kč/hod.
      Pohořelice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 161 Kč - 178 Kč
      C# DEVELOPER | 80 000 Kč
      Zlín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 80 000 Kč

      Práce JUNIOR ÚČETNÍ na částečný úvazek: Často kladené otázky

      👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce JUNIOR ÚČETNÍ na částečný úvazek?

      Práce je nabízena v lokalitě Pohořelice.

      👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

      Tato nabídka práce je do firmy CPI Moravia Books s.r.o..

      Zaujala Vás nabídka práce na pozici JUNIOR ÚČETNÍ na částečný úvazek ve městě Pohořelice? Pošlete svůj životopis firmě CPI Moravia Books s.r.o. ještě dnes.