Z DOMOVA
IT Service Desk – pro OZP

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do našeho týmu! U nás v Kolibříku umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám každého zaměstnance.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Poskytování první úrovně IT podpory
  • Komunikace s kolegy prostřednictvím telefonu a e-mailu
  • Práce v bankovním prostředím z pozice IT

Co od vás očekáváme?

  • Orientaci v prostředí IT
  • SŠ vzdělání
  • Dobré komunikační dovednosti a výbornou schopnost komunikace v českém jazyce
  • Ochotu se nadále rozvíjet a učit se
  • Týmovost
  • Zodpovědnost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost práce z domova, pracoviště v lokalitách Praha, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Plzeň
  • Možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna
  • Individuální přístup a péči, adekvátní podporu při zaškolování a adaptaci, poradenství a podporu – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání, protože je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli spokojeni
  • Benefit program na míru potřebám zaměstnanců (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, záloha na mzdu, bezúročná půjčka a jiné)

Chcete-li vědět, v jakých dalších odvětvích umí Kolibřík CSR vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi projdeme naše aktuální pracovní příležitosti po telefonu nebo osobně. V případě zájmu nám zatelefonujte po 12. hodině na telefon .

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kolibřík CSR s.r.o.
Lokalita:
Z DOMOVA
Pracovní pozice: IT Service Desk – pro OZP
Směnnost práce Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 15 000 - 16 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Zkrácený
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst

Práce IT Service Desk – pro OZP: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce IT Service Desk – pro OZP?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 15 000 - 16 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Kolibřík CSR s.r.o..