Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská)

Plzeňský kraj

Náplň práce

Máte komunikativní němčinu nebo angličtinu? Jste zkušený kvalitář se zaměřením na zákaznickou, výrobní nebo dodavatelskou kvalitu? Pokud hledáte novou pracovní výzvu v okolí Boru na Tachovsku, dejte nám o sově vědět.
  • spolupráce na jednotlivých projektech s mateřskou společností
  • řešení případných neshod a reklamací
  • spoluúčast na rozběhlých nebo nových projektech ve výrobě
  • zajištění výroby v oblasti jakosti
  • komunikace s jednotlivými odděleními
  • občasné návštěvy u zákazníků a dodavatelů
  • účast na auditech
  • Požadujeme

  • předchozí zkušenosti v oblasti zákaznické nebo dodavatelské kvality
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni (alespoň B2)
  • ŘP skupiny B
  • Nabízíme

  • 13. plat
  • měsíční odměny k fixnímu platu
  • kvartální odměny
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • mobilní telefon
  • notebook

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Plzeňský kraj
    Pracovní pozice: Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská)
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 18. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    OBSLUHA CNC STROJE
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 55 000 Kč
    PLC PROGRAMÁTOR | Plzeň
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 70 000 Kč
    OPERÁTOR VÝROBY | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 24 255 Kč - 35 237 Kč
    SPECIALISTA ELEKTRO ÚDRŽBY
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 42 000 Kč - 45 000 Kč
    OPERÁTOR VÝROBY SE SVÁŘENÍM
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 32 000 Kč - 45 000 Kč
    ELEKTROÚDRŽBÁŘ | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 KČ
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 36 000 Kč - 50 000 Kč
    TECHNIK ÚDRŽBY
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 42 000 Kč
    SVÁŘEČ s možností cestování
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 40 000 Kč
    ZÁSTUPCE MISTRA - PLZEŇ
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 45 000 Kč
    TECHNIK ÚDRŽBY - 1 SMĚNA
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 39 000 Kč
    Mechanik, Plzeň - pouze ranní směna
    Plzeňský kraj - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 50 000 Kč
    PICKER | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 23 100 Kč - 34 500 Kč
    FINANČNÍ CONTROLLER ( i junior )
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
    SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY | TACHOVSKO
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
    SVÁŘEČ
    SVÁŘEČ | PLZEŇ, NÝŘANY | AŽ 34 750 Kč/měs.
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 28 500 Kč - 34 750 Kč
    Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
    Klatovy - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
    KONTROLOR/KA
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 35 000 Kč
    ELEKTROÚDRŽBÁŘ NÁBOROÝ BONUS
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 38 000 Kč - 50 000 Kč
    ZÁMEČNÍK
    SOUSTRUŽNÍK | NÁBOROVÝ BONUS
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 32 000 Kč - 36 000 Kč
    ŘIDIČ VZV | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 29 250 Kč - 43 000 Kč
    Rýpeš se rád v autech? Je to tvůj koníček?
    Klatovy - SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. | 34 000 Kč - 44 000 Kč
    CNC operátor
    PROCESNÍ INŽENÝR | JUNIOR | 35 000 KČ
    LAKÝRNÍK
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
    Servisní mechanik ve strojírenství, 1 směna
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
    STROJNÍ ZÁMEČNÍK | NÁBOROVÝ BONUS 75 000 KČ
    Skladník operátor s ubytováním, Bor u Tachova
    Plzeňský kraj - Gi Group Czech Republic | 25 200 Kč - 31 200 Kč
    Elektronik - pouze ranní směna, centrum Plzně
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
    PROCESNÍ INŽENÝR | S PRAXÍ | 50 000 KČ
    Plzeňský kraj - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
    STROJNÍ ZÁMEČNÍK | PLZEŇ

    Práce Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská) : Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská) ?

    Práce je nabízena v lokalitě Plzeňský kraj.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality (zákaznická/dodavatelská) ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.