Doojobs.cz - Nabídka pracovních pozic

Inženýr kvality

Slavičín, Česko, Slavičín

Do našeho týmu oddělení kvality hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici INŽENÝR/KA KVALITY.

Nabízíme:

  • Lidský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování,
  • Kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky ( e- stravenku) v hodnotě 150,- Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodnění tarify na volání
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Sociální program
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Firemní akce
  • Volné vstupy na plovárnu

Náplň práce:

  • Řízení neshod a zákaznických reklamací,
  • Analýza neshod, návrh a realizace opatření (v týmu)
  • Riziková analýza, tvorba kontrolních plánů
  • Školení pracovníků
  • Interní audity

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství), min. praxe 1-2 roky
  • Pozice vhodná pro absolventy VŠ
  • Znalost AJ  - úroveň B2 (slovem i písmem)
  • Znalost nástrojů kvality – 8D, 5Why, Ishikawa, atd..
  • Řidičský průkaz skup. B

Detaily o pracovním místě:
Firma: NTS Prometal
Lokalita: Slavičín
Pracovní pozice: Inženýr kvality
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kontrolor kvality
Bojkovice - MORAVIA CANS a.s.
Vedoucí prodejny
Horní Lhota - TEMPO, obchodní družstvo
Svářeč
Slavičín - NTS Prometal
Sanitářka
Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Úklid na hotel Alexandria****
Zámečník
DPP, DPČ - úklid pošty - Luhačovice
Luhačovice - Aseta handicap s.r.o. | 4 000 Kč - 5 000 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (SM SLAVIČÍN)
Slavičín - Tesco Stores ČR a.s. | 27 803 Kč - 27 803 Kč
Mistr údržby - elektro (m/ž) až 60 000Kč/měs. + prémie a benefity
Bojkovice - SULCO Automotive Group, s.r.o. | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Kuchař/ka
Pediatr na Dětskou léčebnu
Barman/ka
Fyzioterapeut - úvazek 0,4
Obsluha pískovacího boxu
Kaňovice - Moravia Containers, a.s. | 180 hodina

Práce Inženýr kvality: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Inženýr kvality?

Práce je nabízena v lokalitě Slavičín.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy NTS Prometal.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality ve městě Slavičín? Pošlete svůj životopis firmě NTS Prometal ještě dnes.