Investiční referent/referentka

Brno-město, Brno
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Jiné (znalost postupu při realizaci investičních zakázek a staveb)
    - Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Jazyky:
    - Čeština - Aktivní
  • Nabízená mzda: 27 799 - 36 776 Kč/měsíc

Úsek investičního rozvoje, techniky a provozu – Odd. investic, řízení projektů a údržby

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

investiční referent/ka

Nástup: ihned nebo po domluvě od 3Q/2024

Pracovní náplň:
• koordinuje přípravu a realizaci investičních projektů FNUSA
• zajišťuje zpracování investičních záměrů
• koordinuje přípravu a realizaci investic a projektové, technické provozní a organizační přípravy
• stanovuje způsob realizace investic
• navrhuje a koordinuje účastníky investic, projektantů a dodavatelů a klinikami FNUSA
• zajišťuje a koordinuje stavební a kolaudační řízení v oblasti inženýrských služeb
• spolupodílí se na přípravě výběrových řízení a na přípravě podkladů pro uzavírání a změny odběratelsko-dodavatelských vztahů v oblasti investičního rozvoje
• zodpovídá za uvedení realizovaných staveb do operativní evidence
• komunikuje s jednotlivými odděleními při přípravě projektů a rekonstrukcí
• na základě jmenování pracuje v odborných komisích a pracovních technických skupinách
• vykonává činnost v souladu s příslušným dispozičním oprávněním
• při výkonu pracovní činnosti dodržuje všeobecně platné zákonné normy a předpisy, platné vnitřní akty FNUSA
• v případě potřeby zajišťuje operativně další úkoly podle pokynů vedoucího odboru a vykonává další činnosti dle příkazů vedoucího odboru a jeho zástupce

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Požadavky:
• SŠ, VŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření
• praxe min. 5 roků
• vítána znalost postupu při realizaci investičních zakázek a zkušenosti z realizace staveb
• znalost práce na PC (MS Office)
• základní znalost zákona o veřejných zakázkách
• orientace ve stavebním zákoně
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, ochota učit se novým věcem
• morální a občanskou bezúhonnost

Písemné přihlášky formou motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 15.07.2024 elektronicky na:
Kontakt pro odborné dotazy: Ing. Jan Jelínek, vedoucí OIŘPÚ, tel. + 034, mobil: + 113 e-mail:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Investiční referent/referentka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 799 - 36 776 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    58 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Investiční referent
- Brno - Ministerstvo obrany
Referent/referentka Odboru majetkového
- Brno - Statutární město Brno
Provozní elektrikář (A11044)
Brno - Hofmann Wizard s.r.o.
Úklidový/á pracovník/ce
Brno - Brno-Královo Pole - IF FACILITY a.s.
Ostraha a bezpečnost
Modřice - SECURIA CZ s.r.o.
Dělník/ce ve výrobě - 30 000 Kč/měs. Brno Slatina
Brno - ABZAKOVO spol. s r.o. | 30 000 Kč - 32 000 Kč
Pracovník zakázkové výroby v rodinné firmě - 1 směna
Brno - Alfa Styl s.r.o. | 30 000 Kč - 35 000 Kč
Pracovník na úklid restaurace KFC Campus Square
Brno - AmRest s.r.o. | 125 Kč - 155 Kč
Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova
Brno - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Kurýr - rozvoz květin Jihlava
Brno - Florea Holland s.r.o. | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Ostraha Brno, Brno střed 120 - 140 Kč /hod. Vyhrazeno pro OZP
Brno - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 140 Kč
Advokátní koncipient/ka
Brno - M.B.A. Finance s.r.o. | 35 000 Kč - 45 000 Kč
Bezpečnostní pracovník a vhodné i pro OZP
Brno - CENTR GROUP, a.s. | 19 500 Kč - 19 500 Kč
Mechanik/údržbář (m/ž)
Brno - Randstad HR Solutions s.r.o. | 30 000 Kč - 42 000 Kč
Disponent mezinárodní dopravy
Brno - Manpower | 40 000 Kč - 55 000 Kč
Skladník - servisní technik Židenice - pouze pro OZP
Brno - symetrie, s.r.o. | 15 000 Kč - 18 000 Kč
Skladník/ce VZV - 34 000 Kč/měs. Brno Slatina
Brno - ABZAKOVO spol. s r.o. | 33 000 Kč - 34 000 Kč
Úklid Brno Chrlice 150,- Kč/ hod. vhodné i pro OZP
Brno - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Kuchař/ka U Polcarů
Brno - VAVOSPOL s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Pracovník úklidu kanceláří – pouze pro OZP
Brno - Teamium, s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč
Vyučující - mistr odborného výcviku strojních předmětů na střední škole
Brno - Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. | 34 000 Kč - 42 000 Kč
Brigádník do skladu s VZV Brno-Slatina
Brno - Manpower | 190 Kč - 210 Kč
Balení zboží pro e-shop v centru Brna
Brno - Manpower | 26 000 Kč - 32 000 Kč
Strážný pro průmyslový objekt (M/Ž) - mzda až 168 Kč/h – Blučina
Brno - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 168 Kč - 168 Kč

Práce Investiční referent/referentka: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Investiční referent/referentka?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 27 799 - 36 776 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Investiční referent/referentka ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně ještě dnes.