HR manažer | česká výrobní společnost

Pardubický, Lanškroun

Hledáme zkušeného HR manažera/ku pro ryze českou výrobní společnost, která je součástí holdingové společnosti BR GROUP. Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní příležitosti, a máte zájem nastavovat procesy a aktivně se podílet na vytváření HR strategií, které společnost posunou kupředu, dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE:
  • Vedení a rozvoj HR týmu o 3 lidech
  • Plánování a implementace HR strategií a procesů vsouladu scíli společnosti
  • Aktivní spolupráce s vedením společnosti na strategických rozhodnutích týkajících se lidských zdrojů
  • Poskytování podpory v oblasti personálních záležitostí manažerům a zaměstnancům
  • Vzdělávání, rozvoj a motivace zaměstnanců
  • Řízení změnových procesů v organizaci a podpora zaměstnanců v jejich adaptaci
  • Občasné pracovní cesty na centrálu do Ostravy

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti lidských zdrojů nebo příbuzném oboru
  • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR manažera
  • Rozsáhlé zkušenosti v oblasti náboru, mzdového účetnictví a rozvoje lidských zdrojů
  • Zkušenosti s nastavováním procesů
  • Velmi dobrá znalost pracovněprávní legislativy
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost, proaktivní přístup, schopnost naslouchat
  • Schopnost efektivně řešit problémy a nejrůznější výzvy

NABÍZÍME:
  • Zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české společnosti
  • Možnost prosazení vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 13. Plat
  • Možnost účastnit se výuky AJ v pracovní době
  • Věrnostní odměny
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Odměny za životní či pracovní výroční

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Lanškroun
Odvětví práce: Personalistika a HR
Pracovní pozice: HR manažer | česká výrobní společnost
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Vedoucí výroby
- Dolní Čermná - HaS Lanškroun s.r.o.
SMĚNOVÝ ÚDRŽBÁŘ / SEŘIZOVAČ
- Jablonné nad Orlicí - Schulte Automotive Wiring s.r.o.
Ostraha Česká Třebová 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Česká Třebová - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč

Práce HR manažer | česká výrobní společnost: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce HR manažer | česká výrobní společnost?

Práce je nabízena v lokalitě Lanškroun.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR manažer | česká výrobní společnost ve městě Lanškroun? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lanškroun - Personalistika a HR