Globální Lean specialista (AJ)

Třebíč

Máte již zkušenosti v oblasti štíhlé výroby a rádi byste je zúročili na globální úrovni? Na Třebíčsko hledáme posilu pro rozvoj několika zahraničních poboček koncernu. Nutná aktivní angličtina (min.B2). Mzda 60-80 tis. Kč 13x ročně + odměny, smlouva na neurčito, home office, plno příspěvků.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit a implementovat LEAN aktivity v oblasti Suppy Chain Managementu
  • Spolupracovat a podporovat ostatní pobočky koncernu (Německo, Mexiko, Čína, Rumunsko, ČR)
  • Zodpovídat za vytváření logistických standardů a procesů na globální úrovni
  • Mít na starost hloubkové analýzy procesů dodavatelů
  • Eliminovat formy plýtvání
  • Vést LEAN workshopy a aktivity
  • Sledovat KPI a měřit efektivitu Lean aktivit
  • Organizovat školení štíhlé výroby

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

  • Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
  • Nástupní plat ca. 60-80 tis. Kč hrubého + odměny
  • 13.plat
  • Roční prémie (až 24 000 Kč ročně)
  • 5 týdnů dovolené
  • PS na dobu neurčitou
  • Možnost Home Office
  • Věrnostní prémie
  • Příspěvek na stravu (až 2 300 Kč čistého měsíčně)
  • Příspěvky na jazykové vzdělání (až 12 000 Kč ročně)
  • Příplatky za znalost cizích jazyků (úroveň B1- 500 Kč měsíčně, B2-1000 Kč měsíčně)
  • příspěvek na penzijní připojištění (6 000 Kč ročně)
  • další benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.)
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Třebíč

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: Globální Lean specialista (AJ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Technik kvality (AJ)
Třebíč - NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
SAP SPECIALISTA | HOME OFFICE
Třebíč - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 55 000 Kč
VEDOUCÍ ELEKTRO KONSTRUKCE | SLUŽEBNÍ VŮZ
Třebíč - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 60 000 Kč
REVIZNÍ TECHNIK (k dodělání) | JEDNA SMĚNA | BEZ CESTOVÁNÍ
Třebíč - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 55 000 Kč
NÁVRHÁŘ | TŘEBÍČ
Třebíč - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 30 000 Kč
OSTRAHA JADERNÉ ELEKTRÁRNY DUKOVANY (M/Ž)
Třebíč - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 25 300 Kč - 32 500 Kč
HSE MANAŽER | S CESTOVÁNÍM
Třebíč - Grafton Recruitment | 75 000 Kč - 100 000 Kč
SAP SPECIALISTA | POLŠTINA
Třebíč - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 50 000 Kč
KEY ACCOUNT MANAGER | IT FIRMA | TŘEBÍČ
Třebíč - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 120 000 Kč
IT KONZULTANT | TŘEBÍČ
Třebíč - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
SEŘIZOVAČ | DOBA NEURČITÁ | 13. MZDA | I PRO ABSOLVENTY
Třebíč - Grafton Recruitment | 29 000 Kč - 31 000 Kč
PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | TŘEBÍČ
OBRÁBĚNÍ | TECHNOLOG
Třebíč - Grafton Recruitment
OBCHOĎÁK | ODĚVNÍ PRŮMYSL
Třebíč - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 40 000 Kč
(ELEKTRO) ÚDRŽBA S PLC | 2 SMĚNY | AŽ 55 000 KČ
Třebíč - Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 55 000 Kč
KFC TŘEBÍČ DT hledá kuchaře/kuchařku
Třebíč - AmRest s.r.o. | 120 Kč - 140 Kč
ELEKTROTECHNIK | JEDNA SMĚNA | AŽ 40 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY
Třebíč - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
OSTRAHA (OZP) - Třebíč - od 20 000 Kč / měsíc - nástup ihned
Třebíč - PROTECTON HOLDING, a.s. | 20 000 Kč - 20 000 Kč
ÚDRŽBA ELEKTRO | AŽ 40 000 KČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Třebíč - Grafton Recruitment | 34 000 Kč - 40 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Třebíč - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
ELEKTRO | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | AŽ 45 000 KČ
Třebíč - Grafton Recruitment | 36 000 Kč - 45 000 Kč

Práce Globální Lean specialista (AJ): Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Globální Lean specialista (AJ)?

Práce je nabízena v lokalitě Třebíč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy NOVÝ START, personální agentura s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Globální Lean specialista (AJ) ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.