Expedient

Kladno

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti potravinářství, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici expedient pro automatizovaný sklad. Pokud máte zkušenosti se skladovými procesy, jste komunikativní, ovládáte Excel a nevadí vám práce na směny, jste právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:

- Příjem zboží a výdej zboží - organizace dodávek od dodavatelů a kontrola jejich správnosti dle dodacích listů, zajišťování správného označení a evidence přijatého zboží v systému SAP, řešení případných nesrovnalostí při příjmu zboží a komunikace s dodavateli, kontrola správnosti a kompletnosti připravených objednávek.

- Skladová dokumentace - vedení evidence o pohybu zboží v rámci skladu, práce s doklady spojenými s příjmem a výdejem zboží (dodací listy, faktury, výdejky), zadávání dokladů do systému.

- Komunikace s řidiči, skladníky, výrobou, dopravci a obchodním oddělením.

Nabídka: Co vám můžeme nabídnout:

- Práci v moderním a inovativním prostředí.

- Nástupní mzdu 37 000,- Kč + příplatky a bonusy.

- Příspěvek na penzijní připojištění.

- Stravování ve vlastní kantýně (zvýhodněné ceny) + stravenkový paušál.

- Občerstvení na pracovišti zdarma + zaměstnanecké slevy na výrobky.

- Dovolenou nad rámec zákona.

- Jazykové kurzy v rámci pracovní doby.

- Další zajímavé benefity (firemní akce, divadla, dárky pro zaměstnance...).

Požadavky: Co od vás očekáváme:

- SŠ vzdělání a praxi na obdobné pozici v expedici + příjmu zboží.

- Ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách (D/N) v režimu krátký/dlouhý týden.

- Velmi dobrou znalost MS Excel (nutná) a systému SAP (výhodou).

- Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a logické myšlení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Expedient
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 37000 - 40000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 22. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    84 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Expedient
Kladno - TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.
Prodavač/ka
- Kladno - "Etincelle, o.s."
Prodavač/ka
- Kladno - SVĚRÁKOVÁ s.r.o.
Skladník v ranních hodinách, Hostivice
Hostivice - ABZAKOVO spol. s r.o. | 180 Kč - 180 Kč
Operátor výroby LEGO Kladno - bonus, dovolená navíc
Kladno - EUROPA Union Service a.s. | 29 000 Kč - 32 000 Kč
Skladový manipulant - 190,-Kč/hod !!
Kladno - HGS, a.s. | 190 Kč - 190 Kč
BRIGÁDA - DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ A POKLADNY - (HM KLADNO)
Kladno - Tesco Stores ČR a.s. | 170 Kč - 170 Kč
PEKAŘ/KA - (HM KLADNO)
Kladno - Tesco Stores ČR a.s. | 34 600 Kč - 34 600 Kč
Pracovník/ce úklidu - 24 000,-Kč
Stochov - HGS, a.s. | 24 000 Kč - 24 000 Kč
Kurýr Bolt Food (Kladno)
Kladno - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Ostraha 120 Kč/hod.
Buštěhrad - G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | 120 Kč - 120 Kč
Číšník
Kladno - CKJC s.r.o.
Řidič s ŘP sk. C, až 45 000/měsíc, ranní směna (M/Ž)
Hostivice - JOB LEADER EUROPE s.r.o. | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Pracovník/ce úklidu - 125Kč/h
Slaný - HGS, a.s. | 125 Kč - 125 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Slaný - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
SPECIALISTA/KA PEKAŘ/KA - (HM KLADNO)
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOUZU (PULTY) - (HM KLADNO)
Kladno - Tesco Stores ČR a.s. | 29 719 Kč - 29 719 Kč
Chůva s francouzštinou, plný úvazek - 55 000 Kč/měs.
Kladno - Mary Poppins Agency s.r.o. | 55 000 Kč - 55 000 Kč
MANAŽER/KA SMĚNY VEVÝCVIKU - (HM HOSTIVICE)
Hostivice - Tesco Stores ČR a.s. | 40 000 Kč - 40 000 Kč
Příprava reklamních předmětů _ 145 Kč/h!
Rudná - VICTORIA TIGER s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
Bezpečnostní pracovník/ce - Nové Strašecí
Nové Strašecí - M&M Security Ensure s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Kladno u nádraží: BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
Kladno - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč

Práce Expedient: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Expedient?

Práce je nabízena v lokalitě Kladno.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 37000 - 40000 Kč za měsíc.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Expedient ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.