EXPEDIENT/KA 25 DNÍ DOVOLENÉ

Třinec

Firma GASTRO-MENU EXPRESS,
a.s. je česká lahůdkářská firma s víc jak 25 – letou tradicí. Aktuálně
hledáme novou posilu do našeho malého týmu expedientů.  Objednávek
máme opravdu hodně, proto pracujeme v cyklu 2R/2O/2N/2V + náhradní volno na 7,5
hod. směnách. Z centra Třince jste u nás autobusem do 15 min a zastávka Třinec
Podlesí Konečná se nachází 200 m od firmy.

Náplň práce:

  • Příjem,
    kontrola, naskladnění výrobků včetně administrace
  • Vychystávání
    výrobků na paletu dle objednávek
  • Zodpovědnost
    za předání správného počtu palet přepravci, tisk paletových štítků
  • Podílení
    se na inventuře skladových zásob
  • Fyzická
    manipulace se zbožím
  • Obsluha
    ručního paletového vozíku a VZV
  • Převoz
    výrobků mezi sklady firmy
  • Udržování
    pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Máte
    SŠ vzdělání s vyučením nebo maturitou
  • Ideálně
    máte zkušenosti s prací ve skladu (skladník, expedient, řidič VZV,
    picker)
  • Uvítáme
    však i nadšené absolventy se zájmem o práci ve skladě a chutí se učit
    novým věcem
  • Rozumíte
    si s PC, popřípadě i s  elektronickou čtečkou
  • Máte
    smysl pro zodpovědnost, důslednost, přesnost
  • Jste
    fyzicky zdatný – budete vychystávat výrobky dle objednávek na paletu
  • Výhodou
    u výběrového řízení bude ŘP sk. B, není to však podmínka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci
    na HPP
  • Nástupní
    mzdu 28 000Kč /měsíc + zákonné příplatky
  • Příplatky
    za odpolední směny nad rámec legislativy
  • Osobní
    ohodnocení po zaučení
  • 2x
    ročně bonus – (1000 – 7000 Kč) výše dle odpracovaných let
  • 25
    dní dovolené
  • Příspěvek
    na stravování (stravenky v hodnotě 100,-)
  • Slevy
    na firemní produkty

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Lokalita: Třinec
Pracovní pozice: EXPEDIENT/KA 25 DNÍ DOVOLENÉ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    72 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Operátor logistiky, Třinec
Třinec - Česká pošta, s.p.
Skladníci
- Český Těšín - BINDEMAT a.s.
Skladníci
- Chotěbuz - INTERGOS-CZ, s.r.o.
SKLADNÍCI
- Třinec - PressMetal - CZ, spol. s r. o.
ŘIDIČI MKD
- Hnojník - Ing. Radim Mikulík
ŘIDIČ sk. C + E
- Třinec - Petr Kuchtíček
Řidič VZV
Třinec - Symantec Group s.r.o.
Třinec - GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Práce v Pizza bistru v Českém Těšíně
Český Těšín - Pizzassimo Těšín s.r.o. | 5 500 Kč - 23 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Třinec - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Úklid Český Těšín 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Český Těšín - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Ostraha Třinec 120 - 130 Kč/hod. Místo vyhrazeno jen pro OZP
Třinec - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 130 Kč
Úklid Třinec 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Třinec - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč

Práce EXPEDIENT/KA 25 DNÍ DOVOLENÉ: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce EXPEDIENT/KA 25 DNÍ DOVOLENÉ?

Práce je nabízena v lokalitě Třinec.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy GASTRO - MENU EXPRESS a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici EXPEDIENT/KA 25 DNÍ DOVOLENÉ ve městě Třinec? Pošlete svůj životopis firmě GASTRO - MENU EXPRESS a.s. ještě dnes.