Elektronik s PLC

Jihomoravský, Znojmo

Aktuálně hledáme kandidáta na pozici Elektronika se znalostí PLC pro společnost, jež je významným producentem hygienických výrobků a ultralehkých netkaných materiálů pro osobní hygienu!

Chcete získat benefity jako je extra týden dovolené, věrnostní benefity a mnohé další? Máte zkušenost s PLC stroji a vyhlášku 50§6?

Pak čtěte dále!

POPIS POZICE:
  • Vyhledávat poruchy PLC systémů a řešit jejich opravy ve spolupráci s externími dodavateli
  • Nastavovat a seřizovat stroje
  • Pokud je potřeba poskytovat asistentství či poradenství
  • Hledat možné příčiny problému, jež se mohou objevit během výrobního procesu a následně řešit tyto problémy
  • Podporovat výrobní procesy z pohledu elektroniky

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vyhlášku 50§6 (NV 194/2022 Sb.)
  • Zkušenost s PLC stroji či frekvenčními měniči
  • Důležitá je znalost anglického jazyka
  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti elektro/techniky
  • Výhodou je znalost fungování elektro zařízení, elektromotrů či frekvenčních měřičů

NABÍZÍME:
  • Extra týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál
  • Věrnostní benefit
  • Benefitní karta EDENRED
  • A další

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Znojmo
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Elektronik s PLC
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Technicko administrativní pracovník/ice
- Znojmo - GRITEC konstrukce hal s.r.o.
VEDOUCÍ BACK OFFICE | AŽ 45 000 KČ
Znojmo - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 45 000 Kč
Úklid Znojmo Přímětice 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Znojmo - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Brigáda v cukrárně - doplňování zákusků a výpomoc
Znojmo - Máslové trubičky s.r.o. | 130 Kč - 200 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Znojmo - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Finanční expert, Znojmo
Znojmo - Česká pošta, s.p.
PLC SPECIALISTA | 40-60 tis. + 13 plat
Znojmo - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč

Práce Elektronik s PLC: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Elektronik s PLC?

Práce je nabízena v lokalitě Znojmo.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy MANPOWER.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektronik s PLC ve městě Znojmo? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Znojmo - Elektro a automatizace