Elektromontér - vhodné i pro absolventy

Rožnov pod Radhoštěm

ENERGOAQUA, a.s.

Společnost se zabývá výrobou, distribucí a prodejem energetických medií a služeb v oblasti elektrické energie, tepelné energie, technických plynů a vodního hospodářství. V současné době věnuje společnost ENERGOAQUA, a.s. nemalou pozornost rovněž developerské činnosti a revitalizaci objektů uvolněných jinými společnostmi s cílem jejich dalšího využití ať už pro vlastní potřebu, pro účely pronájmu či prodeje dalším výrobním subjektům, nebo pro výstavbu a rozvoj bytové a občanské vybavenosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.energoaqua.cz.

Náplň práce:

• odborné práce na elektrických zařízeních a zařízeních elektrizační soustavy

• řízení a provádění montážní činnosti

• obsluha a zajištění provozu rozvodny

Nabídka: • stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí

• osobní ohodnocení

• měsíční a roční prémie

• příspěvek na stravování

• příspěvky na zájmové aktivity a tábory dětí

• příspěvek na rekreace

• příspěvek na penzijní připojištění

• příspěvek na dopravu

• závodní stravování

• dovolená navíc

• zvláštní prémie

Mzdové ohodnocení 23 000 - 35 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ,

Pro bližší informace volejte na tel.: - Ing. Nikola Hanušová.

Požadavky: • SOU / SŠ - elektromontér/elektromechanik - vhodné i pro absolventy

• odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022 Sb., dřívější vyhláška 50/78 Sb.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOBSYSTEM s.r.o.
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
Pracovní pozice: Elektromontér - vhodné i pro absolventy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Provozní elektromontéři*
- Zubří - Gumárny Zubří, akciová společnost
Investiční technik
- Rožnov pod Radhoštěm - Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Operátor výroby - Valašské Meziříčí (A11038)
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 27 000 Kč - 30 000 Kč
operátor výroby Rožnov m/ž
Rožnov pod Radhoštěm - Randstad HR Solutions s.r.o. | 29 000 Kč - 29 000 Kč
Brigádník (ž/m)
Rožnov pod Radhoštěm - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
Ostraha Valašské Meziříčí 130,- Kč/hod. vhodné pro OZP/OZZ/SD
Valašské Meziříčí - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Operátor ve Valašském Meziříčí
Valašské Meziříčí - Hofmann Wizard s.r.o. | 28 000 Kč - 32 900 Kč
MZDA 140 Kč/h - Vrátný/á - Strážný/á
Frenštát pod Radhoštěm - Mark2 Corporation Czech, a.s. | 136 Kč - 140 Kč

Práce Elektromontér - vhodné i pro absolventy: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Elektromontér - vhodné i pro absolventy?

Práce je nabízena v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy JOBSYSTEM s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér - vhodné i pro absolventy ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě JOBSYSTEM s.r.o. ještě dnes.