Elektromontér elektrických zařízení

Kroměříž
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: OZP s maximálně 2. stupněm invalidityZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování (dotované stravování)
    - Dovolená navíc (5 týdnů dovolené)
    - Zvláštní prémie
    - Jiné výhody (příspěvek na penzijní připojištění)
  • Požadovaná dovednost:
    - Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
    - Jiné (znalost čtení technické dokumentace)
  • Nabízená mzda: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: pracovní činnosti při výrobě elektrických rozváděčů nízkého napětí
- Požadavky: vyučení v oboru elektro podmínkou, praxe v oboru nutná, vhodné i pro OZP, vyhláška 50/78 Sb., znalost čtení technické dokumentace
- Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 hod., doba určitá 1rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, odměny
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 14:00 hod. (paní Orságová, tel: ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Elektro Kroměříž a.s.
Lokalita: Kroměříž
Pracovní pozice: Elektromontér elektrických zařízení
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Operátor výroby - Lisař
Otrokovice - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
OPERÁTOR VÝROBY OTROKOVICE
Elektrikář
Otrokovice - STAVYMA, spol. s r. o.
Elektromontér
- Hulín - TOSHULIN, a.s.
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Hulín - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Kuchař 220 Kč čistého/hodina
Otrokovice - Jakub Doležal | 220 Kč - 220 Kč
OPERÁTOR CNC | až 40 000 Kč | Nástup do kmene!
Kroměříž - Gi Group Czech Republic | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Pracovníci ostrahy pro OZP od 120 Kč/hod
Otrokovice - TOP security s.r.o. | 120 Kč - 130 Kč
Pracovník distribučního centra Amazon v Kojetíně u Přerova
Otrokovice - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Holešov - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Otrokovice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Operátor výroby s náborovým bonusem, mzda až 37000 Kč
Holešov - Randstad HR Solutions s.r.o. | 27 000 Kč - 35 000 Kč
Pracovník/ce speciálního úklidu Otrokovice
Otrokovice - Dussmann Service s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Ostraha prodejny, 150 Kč/hod, zálohy
Holešov - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
Kroměříž - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Brigáda v Penzionu u Kubesa(člen skupiny Amazing Places)
Kroměříž - Penzion U Kubesa s.r.o. | 130 Kč - 135 Kč
Holešov: LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
Holešov - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 145 Kč
Řidič vnitropodnikových převozů
Otrokovice - SIMPLEHIRE | 40 000 měsíčně
Ostraha Otrokovice 125,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Otrokovice - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 125 Kč - 125 Kč
pomocný skladník - pouze 2 směny-ubytování zdarma
Otrokovice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 27 000 Kč - 28 000 Kč
Skladník/VZV (retrakář) - 170 Kč/hod., ubytování zdarma
Otrokovice - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (HM KROMĚŘÍŽ)
Kroměříž - Tesco Stores ČR a.s. | 28 700 Kč - 28 700 Kč
Elektroinženýr (až 65 tisíc)
Otrokovice - Manpower | 45 000 Kč - 65 000 Kč
Hulín - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Hledáme posily do výroby - mzda až 35.000 Kč-ubytování
Kroměříž - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 27 000 Kč - 35 000 Kč
Kojetín - Randstad HR Solutions s.r.o. | 200 Kč - 220 Kč
Vedoucí elektroúdržby
Holešov - Nestlé Bratislava

Práce Elektromontér elektrických zařízení: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Elektromontér elektrických zařízení?

Práce je nabízena v lokalitě Kroměříž.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 25 000 - 40 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Elektro Kroměříž a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér elektrických zařízení ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě Elektro Kroměříž a.s. ještě dnes.