ACjobs - Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme největší česká personální agentura

ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY!

Olomoucký kraj

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oboru elektro? Baví Vás práce s AutoCAD a rádi se učíte nové věci? Výborně! Tak nám zašlete životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá do týmu kolegu/kolegyni: ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Tvorba projektové dokumentace
  • Práce v programu AutoCAD
  • Komunikace se zákazníky

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ nejlépe s elektro zaměřením
  • Zkušenost s AUTOCAD, EPLAN
  • Platná elektro vyhláška
  • Spolehlivost, pečlivost
  • VÍTÁME I ABSOLVENTY

CO NABÍZÍME?

  • RESPEKTUJÍCÍ MZDU DLE VAŠICH ZKUŠENOSTÍ
  • 25 dní dovolení
  • Skvělý kolektiv
  • Prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: okolí Šumperka

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Olomoucký kraj
Odvětví práce: Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice: ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Stavební projektant
- Olomouc - TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Strojní projektant
Ostraha prodejny, až 150 Kč/hod, zálohy
Litovel - LPS GUARD s.r.o. | 140 Kč - 150 Kč
Počítání zboží za 120 - 140 Kč/hod - možnost volby směn
Olomouc - DANTEM Česká republika a.s. | 120 Kč - 140 Kč
STÁLÁ BRIGÁDA ÚKLIDU - Uničov (A208)
Uničov - B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
POMOCNÝ DĚLNÍK PŘÍPRAVA TRUBEK 1 směna
Olomoucký kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 34 000 Kč
Oblastní manažer - Olomoucký a Jihomoravský kraj
Olomouc - Protektia s.r.o. | 35 000 Kč - 35 000 Kč
DĚLNÍK - OBSLUHA LISU OLOMOUC 175 Kč/h
Olomouc - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 33 000 Kč
Olomouc Bělidla: LETNÍ BRIGÁDA V LAHŮDKÁCH
Olomouc - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
NÁSTROJAŘ/ZÁMEČNÍK 2 směny 42000 Kč
Olomouc - Grafton Recruitment | 33 000 Kč - 42 000 Kč
Laborant zkušební laboratoře
Olomouc - QUALIFORM, a.s. | 150 Kč - 150 Kč
Úklidový pracovník OC GALERIE MORITZ - Olomouc (A269)
Olomouc - B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
POMOCNÝ DĚLNÍK LITOVEL 26400 Kč/měs.
Olomoucký kraj - Grafton Recruitment | 26 000 Kč - 27 000 Kč
Koordinátor dobrodružných outdoorových akcí
Olomouc - Jan Pospíšil | 150 Kč - 400 Kč
Kurýr Boltfood
Olomouc - Lukáš Haloda | 150 Kč - 250 Kč
ÚDRŽBÁŘ mzda 40500 Kč
Olomouc - Grafton Recruitment | 32 500 Kč - 40 500 Kč
MONTÁŽ DÍLCŮ 2 SMĚNY 36000 KČ
Olomouc - Grafton Recruitment | 31 000 Kč - 36 000 Kč
HLEDÁME DĚLNÍKY K LISU OLOMOUC 175 Kč/h
Kurýr Bolt Food (Olomouc)
Olomouc - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
KONTROLA KVALITY OLOMOUC 2 SMĚNY
Olomouc - Grafton Recruitment | 31 000 Kč - 35 000 Kč
OBSLUHA KOVOLISU 31500-35000 Kč
Olomouc - Grafton Recruitment | 31 500 Kč - 35 000 Kč
SPEDITÉR | OLOMOUC
Olomouc - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 50 000 Kč
recepční ve VŠ kolejích Envelopa na HPP
Olomouc - Univerzita Palackého v Olomouci | 25 820 Kč - 29 000 Kč

Práce ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY!: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY!?

Práce je nabízena v lokalitě Olomoucký kraj.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy AC Jobs, s.r.o. .

Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRO PROJEKTANT - I PRO ABSOLVENTY! ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomoucký kraj - Elektrotechnika a energetika