Dispečer (M/Ž) bezpečnostní velín – Praha centrum – 180Kč/hod

Praha

Jsme
stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb
v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České
republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991
aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici
na bezpečnostní velín. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových
záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení.

Náplň práce:

Práce se systémy technického zabezpečení na
objektu klienta – EZS, EPS, CCTV, MaR

Úzká spolupráce s technikem, technickým
manažerem a správou budovy

Zajišťuje jednotné ohlašovací místo pro všechny
mimořádné události

Vede záznamy o průběhu služby

Směna – Po-Ne – 12 hod směny (D i N)

Požadujeme:

Čistý RT

Zdravotní způsobilost, dobrý zdravotní stav

Pokročilá znalost obsluhy PC

Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO

Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E

Nabízíme:

Mzda: 170Kč/hod na HPP

                   180Kč/hod na DPP

Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

Přátelský kolektiv

Možnost karierního růstu

Zázemí na objektu

Práce na HPP i DPP

Nástup dle domluvy

Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní
dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING,  a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu
nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

Více
informací o společnosti najdete na našem webu

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Dispečer (M/Ž) bezpečnostní velín – Praha centrum – 180Kč/hod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
VIP ostraha prodejny - Praha
Praha - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
Ostraha objektu Praha 9 - Mezi Úvozy
Ostraha Praha - Strašnice 21.000Kč/měs. Vyhrazeno pouze pro OZP
Praha - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
VIP ostraha prodejny - kamerový monitoring - Praha
OSTRAHA-STRÁŽNÝ DO BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY S UBYTOVÁNÍM
Praha - DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka
Ostraha objektu
Praha - PPL Formation s.r.o.
Brigádník/Brigádnice
Praha - Albert Česká republika, s.r.o. | 169 Kč - 169 Kč
PR & Comms Manager
Praha - Publicis Groupe CZ
Flexibilní brigáda v KFC Novodvorská
Praha - AmRest s.r.o. | 123 Kč - 146 Kč
Data Analyst
Praha - Zásilkovna
Pokladní i bez praxe, 165 - 198 Kč/hod Praha a okolí
Praha - CREDIT CZECH s.r.o. | 165 Kč - 198 Kč
KFC BUCHAROVA – SMĚNY PODLE TVÝCH MOŽNOSTÍ
Praha - AmRest s.r.o. | 123 Kč - 137 Kč
Kuchař/Kuchařku 13:00-21:00 krátký/dlouhý týden
Praha - FG operating s.r.o. | 25 000 Kč - 30 000 Kč
DIGITAL MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
KFC ŠTĚRBOHOLSKÁ HLEDÁ NOVÉ PARŤÁKY
Praha - AmRest s.r.o. | 128 Kč - 150 Kč
Komerční bankéř/ka – Ostrava Nová Karolina
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Sales Representative v klenotnictví Eppi na part-time
Praha - Next Generation Luxury s.r.o. | 160 Kč - 200 Kč

Práce Dispečer (M/Ž) bezpečnostní velín – Praha centrum – 180Kč/hod: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Dispečer (M/Ž) bezpečnostní velín – Praha centrum – 180Kč/hod?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy PROTECTON HOLDING, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer (M/Ž) bezpečnostní velín – Praha centrum – 180Kč/hod ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PROTECTON HOLDING, a.s. ještě dnes.