Dělník/ce na provoze Plasty - operátor/ka u lisu

Turnov

O nás

TREVOS, a. s. je renomovaná česká firma s více jak pětadvacetiletou tradicí ve výrobě průmyslových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment průmyslových svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

Na tuzemském trhu je společnost Trevos největším výrobcem průmyslových svítidel a s celkovým počtem téměř 250 zaměstnanců se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě významného podílu na domácím trhu je společnost velmi aktivní v oblasti exportu. Své produkty úspěšně vyváží do více než 60 zemí světa.

Svůj podíl na trhu osvětlovací techniky společnost získala především uplatňováním výsledků vlastního výzkumu a vývoje ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů.

Náplň práce:

  • Manipulační práce u lisu
  • Příprava pracoviště a komponentů pro výrobu
  • Kontrola výrobků a vedení zápisů o kontrolách

Co od Vás očekáváme:

  • Výuční list
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu, který se může změnit v průběhu roku na nepřetržitý
  • Zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v moderních prostorách
  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Benefitní karty (po 6 měsících)
  • Dovolená 25 dní
  • Dotované stravování v podnikové jídelně

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: TREVOS, a.s.
Lokalita: Turnov
Pracovní pozice: Dělník/ce na provoze Plasty - operátor/ka u lisu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    35 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
SEŘIZOVAČ LISŮ
- Český Dub - HPQ - Plast, s.r.o.
TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE
Turnov - Grafton Recruitment
Brigádník (ž/m) - Turnov
Turnov - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 165 Kč
OBSLUHA CNC STROJŮ | TURNOV
Turnov - Grafton Recruitment | 32 000 Kč - 40 000 Kč
OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | TURNOV | I ABSOLVENT
Turnov - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Semily - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
MISTR ÚDRŽBY | TURNOV
Turnov - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč

Práce Dělník/ce na provoze Plasty - operátor/ka u lisu: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Dělník/ce na provoze Plasty - operátor/ka u lisu?

Práce je nabízena v lokalitě Turnov.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy TREVOS, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník/ce na provoze Plasty - operátor/ka u lisu ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě TREVOS, a.s. ještě dnes.