Číšník/servírka

Nová Paka

Máte rádi práci s lidmi a zajímá Vás gastronomie? ...hledáme právě Vás.

Nabízíme:

  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Skvělý kolektiv
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • Flexibilitu

Náplň práce:

  • Vítání a usazování hostů
  • Servírování a výdej pokrmů a nápojů
  • Přijímání objednávek
  • Zadávání objednávek do pokladního systému a kasírování hostů
  • Uskladňování a kontrola zboží
  • Nápomoc hostům při výběru pokrmů a nápojů z jídelního či nápojového lístku
  • Péče o pracoviště (umývání skla, nádobí, příborů a úklid)

Více informací k dispozici po telefonické domluvě či přes e-mail.

Tel.: + 363

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: FOLK BURGER s. r. o.
Lokalita: Nová Paka
Pracovní pozice: Číšník/servírka
Směnnost práce Hlavní pracovní poměr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 8. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
- Jičín - Petr Čeřovský
- Lázně Bělohrad - Lázně Bělohrad a.s.
- Jičín - HOTEL Tamlovka s.r.o.
Pizzař/ka
Jičín - TURBO PIZZA, s.r.o.
POMOCNÍK / POMOCNICE V KUCHYNI
- Jičín - YUYI RESTAURANT s.r.o.
KUCHAŘ / KUCHAŘKA
- Valdice - Vězeňská služba České republiky
Asistent/ka pizzerie
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI
- Ostroměř - Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř
Slévač/ka mzda až 38 000 Kč bez vstupních testů, 13. a 14. plat!
Jičín - Manuvia, a. s., organizační složka | 36 000 Kč - 38 000 Kč
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ | JIČÍN
Jičín - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Jičín - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
R&D INŽENÝR
Jičín - Grafton Recruitment
STROJNÍ INŽENÝR l VÝVOJ
Jičín - Grafton Recruitment | 40 000 Kč - 60 000 Kč
OBCHODNÍ MANAŽER | NĚMECKÝ TRH
Jičín - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Distributor zákaznických novin (ž/m) – okolí Jičína
Jičín - Kaufland Česká republika v.o.s. | 125 Kč - 180 Kč

Práce Číšník/servírka: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Číšník/servírka?

Práce je nabízena v lokalitě Nová Paka.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy FOLK BURGER s. r. o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Číšník/servírka ve městě Nová Paka? Pošlete svůj životopis firmě FOLK BURGER s. r. o. ještě dnes.