Dostávejte nové nabídky práce přímo na e-mail!
Brigáda - stážist(k)a v RTB marketingu
O nás
Jsme TRITON IT – menší, zavedená digitální firma s více než 10letou historií. Vyvíjíme aplikace a věnujeme se výkonnostnímu marketingu.
Náplň práce:
Hledáme brigádníka, který pomůže s optimalizací PPC a RTB kampaní a zvládne i drobnou administrativu. Stanete se pravou rukou seniorního PPC specialisty a zároveň vás naši kolegové intenzivně zaškolí do RTB reklamy. Na začátku budete sledovat jejich práci a učit se na reálných kampaních.
Co od Vás očekáváme:
Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti – vše vás naučíme. Potřebujeme ale rychlé učení, zodpovědnost a přístup „když nevím, hned se zeptám“. Práce zahrnuje přepínání mezi více úkoly, takže flexibilita je výhodou. Ideální je, pokud bydlíte v okolí Zličína, Prahy 13 nebo blízkých obcí, protože na začátku bude důležité osobní zaučení. Kapacita by měla být 10–25 hodin týdně.
Co Vám můžeme nabídnout:
Po zaučení získáte maximální flexibilitu – pracovat můžete kdykoli a odkudkoli, stačí dodržet termíny, které jsou většinou pohodové. Ideální brigáda pro studenty, kteří chtějí získat zkušenosti v online reklamě a potřebují práci sladit s rozvrhem. Naším cílem je, aby z vás po skončení brigády byl(a) zkušený/á RTB specialist(k)a.
-
Podrobné informace o nabídce práce
Firma: TRITON IT s.r.o. Lokalita: Praha Pracovní pozice: Brigáda - stážist(k)a v RTB marketingu Směnnost práce parttime Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 200 Kč / hod Nabídka přidána: 14. 3. 2025
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Práce Brigáda - stážist(k)a v RTB marketingu: Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Brigáda - stážist(k)a v RTB marketingu?
Práce je nabízena v lokalitě Praha.
👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?
Nabízená mzda je 200 Kč / hod.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy TRITON IT s.r.o..