Kariérní parťák pro všechny | Nelisa.com

Brand Manager Nova Sport

Praha

První česká soukromá televize Nova zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby jsme prošli celou řadou změn. Dnes jsme součástí investiční skupiny PPF a jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu.

Za tím vším stojí společenství lidí, kteří pracují v nejrůznějších profesích, ať už specificky televizních nebo těch ostatních, podporujících. Milují svoji práci, snaží se v ní být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Nahrávají si vzájemně, podporují se a makají na sobě.

Baví vás sport? NHL, NBA, UFC, MotoGP, Formule 1, Liga mistrů UEFA… a mnoho dalšího nabízí divákům skupina šesti česko-slovenských sportovních kanálů Nova Sport.

Do našeho marketingového týmu hledáme zkušeného kolegu anebo kolegyni, který je ve světě sportu jako doma a bude umět efektivně řídit realizaci marketingových kampaní pro všechny naše sportovní značky.

Co budete dělat:

  • Spoluvytvářet marketingovou strategii sportovních značek

  • Plánovat a realizovat marketingovou komunikaci a aktivity pro jednotlivé sportovní značky

  • Připravovat, koordinovat, realizovat a vyhodnocovat ONAIR, OFFLINE a ONLINE marketingové aktivity

  • Připravovat kreativní koncepty ve spolupráci s kreativním oddělením

  • Dohlížet na dodržování jednotné vizuální komunikace

  • Spolupracovat na tvorbě média plánů značek

  • Navrhovat nové projekty a příležitosti pro značky

  • Realizovat marketingovou podporu při uvádění nových produktů na trh

  • Spravovat svěřený marketingový rozpočet

  • Zodpovídat za dosahování vytyčených cílů

  • Spolupracovat na realizaci výzkumů značky a implementovat výsledky do marketingových aktivit

  • Monitorovat a vyhodnocovat reklamní aktivity konkurence

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky

  • Zkušenost s 360° marketingem

  • Velmi dobrý přehled ve sportu

  • Pokročilou znalost anglického jazyka (jednání se zahraničními partnery)

  • Velmi dobré prezentační, komunikační a analytické schopnosti

  • Kreativní přístup a flexibilitu

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí

  • Přátelský kolektiv

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc)

  • Voyo

  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)

  • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově)

  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma

  • Nadstandardní lékařskou péči

  • Rohlík point přímo v budově

  • Možnost využití partnerských programů

  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu

  • Pracovní notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním i daty

  • Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická

Detaily o pracovním místě:
Firma: TV Nova
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Brand Manager Nova Sport
Směnnost práce full-time
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brand Manager BEBA
Praha - Nestlé Česko
Praha - Nestlé Bratislava
MARKETING MANAGER | SLUŽBY
Praha - Grafton Recruitment
Manageři
Praha - Accenture Services, s.r.o.
Digital Marketing Specialist
Praha - Česká spořitelna
Marketing specialista
Praha - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha - PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Manageři
Praha - Accenture Central Europe B.V., organizační složka
Řidič C+E
Praha - 50 000 Kč - 60 000 Kč
Business analytik
Praha - 60 000 Kč - 80 000 Kč
Sales Support Specialist
Praha - 49 000 Kč/měsíc - 53 000 Kč/měsíc
Pracovník na letišti Praha
Praha - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Pracovník nakládky a vykládky letadel
Servisní technik/mechanik (Praha/Střední Čechy)
Praha - 35 000 Kč/měsíc - 55 000 Kč/měsíc

Práce Brand Manager Nova Sport: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Brand Manager Nova Sport?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy TV Nova.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brand Manager Nova Sport ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě TV Nova ještě dnes.