Bezpečnostní pracovník / ostraha Penny market / detektiv, strážný

Bohumín

Společnost NAXXGUARD a.s. příjme pracovníky ostrahy do obchodního řetězce Penny Market.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • bezpečnostní dohled nad prodejnou

  • kontrola zabezpečení zboží před krádeží

  • kamerový monitoring prodejny

Požadujeme

  • dobrou fyzickou zdatnost

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • práci na denní až 12-ti hodinové směny

  • prémiové ohodnocení za výkonost

  • možnost pracovat na DPP/ HPP

Detaily o pracovním místě:
Firma: NAXX GUARD a.s.
Lokalita: Bohumín
Pracovní pozice: Bezpečnostní pracovník / ostraha Penny market / detektiv, strážný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120 - 130 Kč
Nabídka přidána: 10. 7. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    114 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha Ostrava-Pustkovec 135,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Ostrava - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha Ostrava 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Pracovníci ostrahy, strážní POUZE OZP
- Karviná - ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Mechanik (30 000 - 35 000 Kč)
Ostrava - 30 000 Kč - 35 000 Kč
Servisní technik výroby| Ostrava
Ostrava - 40 000 Kč - 50 000 Kč
Elektroinženýr - Ostrava
Ostrava - 40 000 Kč - 70 000 Kč
Pracovník stavby
Ostrava - 30 000 Kč/měsíc - 50 000 Kč/měsíc

Práce Bezpečnostní pracovník / ostraha Penny market / detektiv, strážný: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Bezpečnostní pracovník / ostraha Penny market / detektiv, strážný?

Práce je nabízena v lokalitě Bohumín.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 120 - 130 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy NAXX GUARD a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Bezpečnostní pracovník / ostraha Penny market / detektiv, strážný ve městě Bohumín? Pošlete svůj životopis firmě NAXX GUARD a.s. ještě dnes.