Asistenta/Asistentku obchodního kontaktního centra - Vyhrazeno pro OZP

Ostrava

Jsme ostravská společnost WeKool s.r.o. silný partner na trhu. Jsme stabilní společnost s 30 zaměstnanci. Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Ostravě a na pozici telefonního operátora chráněné dílny. Nejedná se o prodej, to má na starosti obchodník.  Přidejte se k nám a společně vybudujme nejlepší tým. Nabízíme podporu a přátelské prostředí, ve kterém se můžete rozvíjet. Nástup je možný dle dohody

    Jaká bude vaše pracovní náplň

  • Budete organizovat náš obchodní tým

  •   Představení společnosti informativní hovor

  •    Vedení záznamů a reportů z telefonických hovorů.

  •   Práce s interním systémem RAYNET

  •   Příprava a zpracování obchodních nabídek a smluv

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  •   Vynikající telefonické komunikační dovednosti

  • Profesionální jednání a empatií v komunikaci se zákazníky

  • Týmový hráč s pozitivním přístupem a ochotou učit se nové věci

  •   Znalost práce na PC, včetně základních kancelářských aplikací

  •   Chuť pracovat v týmu a rozvíjet se v rámci společnosti

  •   Zvládat různorodé situace s úsměvem

Co Vám můžeme nabídnout

  •   Jistý fix + odměny za výkon po zkušební době

  •   Telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely

  •    Moderní prostory s výbornou dostupností

  •    Pracovní dobu pouze 6 hodin

  •    Multisport kartu jako benefit pro vaše volnočasové aktivity.

  •    Skvělý tým a výborná káva na pracovišti

  •    Teambuildingové akce

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: WeKool s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Asistenta/Asistentku obchodního kontaktního centra - Vyhrazeno pro OZP
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 13 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Pracovně právní vztah Zkrácený
Odpovědět na inzerát    91 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostraha Ostrava - Martinov 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Ostrava - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha Ostrava-Pustkovec 135,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Ostraha Ostrava 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Údržbář ve velkoskladu
- Hlučín - TEMPO, obchodní družstvo
Prodavač/ka
- Šilheřovice - TEMPO, obchodní družstvo
Seřizovač vstřikolisů v Paskově
Ostrava - Manpower | 180 Kč - 180 Kč
Obsluha v Pizza Bistru a zmrzlinovém stánku v Bohumíně.
Bohumín - Pizzassimo s.r.o. | 8 000 Kč - 23 000 Kč
Kontrolor/ Operátor
Ostrava - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
Pracovník úklidu v Ostravě pro OZP - zkr. úvazek 5hod./denně
Ostrava - Conspiro qua, s.r.o. | 14 000 Kč - 1 400 Kč
Masérka / Masér do našeho týmu
Ostrava - Bc. Adéla Dlouhá | 200 Kč - 220 Kč
Mytí vozů, administrativa, příprava k prodeji
Ostrava - Auto LiCar s.r.o. | 110 Kč - 300 Kč
Jednodenní brigáda na úklid obchodu
Ostrava - Manpower | 120 Kč - 120 Kč
Ostraha prodejny Kaufland - Orlová
Orlová - Protektia s.r.o. | 23 000 Kč - 23 000 Kč
Rozvozce/Kurýr (Vosák)
Orlová - WASPizza Orlová s.r.o. | 113 Kč - 118 Kč
Úklidový/á pracovník/ce
Ostrava - Moravská Ostrava - IF FACILITY a.s.
Ostrava OA Moravia: BRIGÁDNÍK/CE
Ostrava - BILLA, spol. s r. o. | 139 Kč - 150 Kč
Pomocný kuchař - s praxí / rest. v Ostravě
Ostrava - Bonsey And Evans s.r.o | 153 Kč - 166 Kč
Hlučín - TEMPO, obchodní družstvo
Ostrava - Vítkovice - IF FACILITY a.s.
Kurýr Bolt Food (Ostrava)
Ostrava - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Pracovník úklidu v Bohumíně pro OZP - zkr. úvazek 4hod./denně
Bohumín - Skřečoň - Conspiro qua, s.r.o. | 11 000 Kč
Ostraha prodejny (kamery) - 150 Kč/hod
Ostrava - LPS GUARD s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Řidič ostrahy výjezdového vozidla
Ostrava - CENTR GROUP, a.s. | 19 900 Kč - 19 900 Kč
Prodavač/ka - FORUM NOVA KAROLINA OSTRAVA
Ostrava - NEW YORKER CZ, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč
Operátor-ka výroby I od 32.000 Kč I 13.+14. plat I Ubytování
Ostrava - SH Job Partners s.r.o. | 27 000 Kč - 40 000 Kč

Práce Asistenta/Asistentku obchodního kontaktního centra - Vyhrazeno pro OZP: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Asistenta/Asistentku obchodního kontaktního centra - Vyhrazeno pro OZP?

Práce je nabízena v lokalitě Ostrava.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 13 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy WeKool s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistenta/Asistentku obchodního kontaktního centra - Vyhrazeno pro OZP ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě WeKool s.r.o. ještě dnes.