Administrativní pracovník/pracovnice

Litoměřice, Lovosice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: OZP s maximálně 2. stupněm invalidityOZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 21 300 Kč/měsíc

Náplň práce
o skenování, zakládání a kontrola správnosti dokladů
o správa složek na disku
o zadávání dokladů a přidávání příloh do účetních programů
o příprava dokumentů pro klienty
o komunikace s úřady, klienty
o hlídání termínů
o vyhledávání informací, práce s internetem

Co požadujeme
o samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu
o pravidelné docházení do firmy (pracoviště je v budově vlakového nádraží v Lovosicích)
o znalost MS Office na uživatelské úrovni
o praxe s účetními programy výhodou
o AJ výhodou

Co nabízíme
o flexibilní pracovní doba
o možnost určit si výši úvazku (4, 6 nebo 8 hodin denně)
o vstřícný a spolupracující kolektiv
o podpora kolegů nejen během zaškolení
o možnost naučit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: ORS CZECH s.r.o.
Lokalita: Lovosice
Pracovní pozice: Administrativní pracovník/pracovnice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 300 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    61 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Obchodně administrativní pracovník/ce
Litoměřice - Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Zapisovatel/zapisovatelka
- Litoměřice - Okresní soud v Litoměřicích
Učitel/ka mateřské školy
- Litoměřice - Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace
Učitelé v oblasti předškolní výchovy
- Radovesice - Mateřská škola Radovesice, příspěvková organizace
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
- Ploskovice - Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice
Pracovník/pracovnice v sociálních službách
- Třebenice - Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Pracovník/ pracovnice v sociálních službách
- Křešice - Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Pracovník/ pracovnice sociálních služeb
- Litoměřice - Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Učitel MŠ (m,ž)
- Řehlovice - Mateřská škola, Dubice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
KFC LITOMĚŘICE HLEDÁ KUCHAŘE
Litoměřice - AmRest s.r.o. | 127 Kč - 137 Kč
Rozdávej radost a vydělávej 120 – 170 Kč/h!
Litoměřice - TOČENÁ ZMRZLINA CZ s.r.o. | 120 Kč - 170 Kč
Brigádník (ž/m)
Litoměřice - Kaufland Česká republika v.o.s. | 165 Kč - 175 Kč
Distributor/ka reklamních letáků – pro OZP (okres Litoměřice)
Litoměřice - Česká distribuční k.s. | 4 725 Kč - 10 000 Kč
Oblastní vedoucí/supervisor úklidových služeb
Lovosice - JAMIKA CZ s.r.o. | 25 000 Kč - 25 000 Kč
Doučujte žáky ZŠ nebo SŠ ONLINE - pouze pro OZP
Lovosice - Škola Populo | 8 000 Kč - 42 000 Kč
Skladník krátký/dlouhý týden
Lovosice - FM ČESKÁ s.r.o. | 169 Kč - 169 Kč

Práce Administrativní pracovník/pracovnice: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice?

Práce je nabízena v lokalitě Lovosice.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 21 300 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy ORS CZECH s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník/pracovnice ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě ORS CZECH s.r.o. ještě dnes.