ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Náchod, Jaroměř
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody (dynamický a přátelský kolektiv, příspěvek na stravné atd.)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (znalost práce na PC nutností (MS Office - Word, Excel, Outlook, MS Teams))
    - Jiné (komunikační schopnosti)
  • Jazyky:
    - Čeština - Aktivní (perfektní znalost)
    - Jiné - Neurčeno (základy anglického nebo německého jazyka)
  • Nabízená mzda: 30 000 - 30 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.
Nástupní mzda hrubého 30.000 Kč (navýšení možné po zapracování).

Náplň práce: administrativní práce; logistika; fakturace, archivace dokumentů, příjem a výdej objednávek, komunikace se zákazníky a dodavateli; evidence smluv, faktur; zaměstnanecká dokumentace; zajištění chodu kanceláře.

Požadavky: min. SŠ vzdělání (ekonomického směru), znalost práce na PC nutností (MS Office - Word, Excel, Outlook, MS Teams, znalost programu Navision výhodou), perfektní znalost českého jazyka, základy anglického nebo německého jazyka, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikační schopnosti, reprezentativní a příjemné vystupování, trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: dynamický a přátelský kolektiv, příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, volné víkendy, zázemí malé firmy.

Svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce zasílejte na e-mail:
K ústnímu pohovoru budeme průběžně zvát pouze vybrané kandidáty a kandidátky. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: SKOLIL - KOMPOZIT spol. s r.o.
Lokalita: Jaroměř
Pracovní pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kuchař/ka
Skalice - Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace
Kuchař/kuchařka
Chvalkovice - Domov seniorů POHODA Chválkovice, příspěvková organizace
Úklid Jaroměř 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Jaroměř - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
SEŘIZOVAČ | BEZ NOČNÍCH SMĚN
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 40 000 Kč
ÚDRŽBÁŘ/ZÁMEČNÍK | KVASINY
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 43 000 Kč - 45 000 Kč
NÁKUPČÍ | PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 45 000 Kč
ÚDRŽBÁŘ | KVASINY
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 43 000 Kč - 43 000 Kč
Brigáda v supermarketu Jaroměř - doplňování zboží
Jaroměř - ABZAKOVO spol. s r.o. | 153 Kč - 153 Kč
ELEKTROTECHNIK | 1 SMĚNA
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 60 000 Kč
SVÁŘEČ | JAROMĚŘ
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 30 000 Kč - 30 000 Kč
NÁSTROJAŘ | BEZ NOČNÍCH
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 27 000 Kč - 32 000 Kč
Ostraha Jaroměř 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
VEDOUCÍ ÚDRŽBY | ELEKTRO
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 55 000 Kč - 60 000 Kč
ELEKTROMECHANIK | VAMBERK
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 33 000 Kč - 40 000 Kč
SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR| MICROSOFT| 70 000 CZK
Královéhradecký kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč

Práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE?

Práce je nabízena v lokalitě Jaroměř.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 30 000 - 30 000 Kč/měsíc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy SKOLIL - KOMPOZIT spol. s r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ve městě Jaroměř? Pošlete svůj životopis firmě SKOLIL - KOMPOZIT spol. s r.o. ještě dnes.