Administrativní pracovník nákupu (pro OZP) - Ostrava

Ostrava

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Ostrava.

- úvazek 20 hodin týdně

- mzda 10000 Kč za měsíc

- pracovní doba: PO-PÁ od 8 - 12 hodin

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

· Zpracování objednávek pro E - Shop;

· Administrativní práce spojené s E – Shopem a nákupem,

· Příjemky a výdejky v systému POHODA;

· příjem zboží na sklad a tvorba vydané objednávky v systému POHODA;

· Kontrola dodaného a objednaného zboží;

· Zajištění přepravy a odeslání zboží k zákazníkovi;

· Kompletní zpracování interních a externích objednávek v E-Shopu;

· Zjišťování dostupnosti a skladových zásob zboží u dodavatelů E-Shopu;

· Zpracování a zaslání zálohové faktury, kontrola platby zákazníka;

· Objednání zboží u dodavatelů, vkládání zboží do nákupního košíku;

· Při nedostupnosti zboží náhrada jiným zbožím;

· Zajištění svozu dopravcem, příprava a odeslání zboží koncovým zákazníkům;

· Firemní emailová korespondence, komunikace s dodavatelem;

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM (VE VŠEDNÍ DNY OD 8 - 14 HODIN) : 736/646 532, nebo E-MAILEM: nabor(zavináč)optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !

Detaily o pracovním místě:
Firma: OPTIMIA facility s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Administrativní pracovník nákupu (pro OZP) - Ostrava
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    103 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Podpora Energy managementu v R&D centru (DPP)
Ostrava - Vitesco Technologies - R&D Ostrava
Úklid Ostrava - Martinov 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Ostrava - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha Ostrava - Martinov 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pouze pro OZP
Ostraha Ostrava-Pustkovec 135,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Prodejce automobilů (víkendová brigáda) (A11811)
Ostrava - AURES Holdings a.s. | 150 Kč - 150 Kč
Kontrolor/ Operátor
Ostrava - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. | 26 000 Kč - 32 000 Kč
Rozvozce pizzy a jídel
Ostrava - Martina Bednářová | 120 Kč - 150 Kč
Pracovník úklidu v Ostravě pro OZP - zkr. úvazek 5hod./denně
Ostrava - Conspiro qua, s.r.o. | 14 000 Kč - 1 400 Kč
Kurýr Bolt Food (Ostrava)
Ostrava - LKMV Services, s.r.o. | 200 Kč - 300 Kč
Strážný - psovod
Havířov - Prostřední Suchá - ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
Masérka / Masér do našeho týmu
Ostrava - Marek Kukuča | 130 Kč - 130 Kč
Úklidový/á pracovník/ce
Ostrava - Moravská Ostrava - IF FACILITY a.s.
Řidič ostrahy výjezdového vozidla
Ostrava - CENTR GROUP, a.s. | 19 900 Kč - 19 900 Kč
Údržbář ve velkoskladu
Hlučín - TEMPO, obchodní družstvo
Operátor-ka výroby I od 32.000 Kč I 13.+14. plat I Ubytování
Ostrava - SH Job Partners s.r.o. | 27 000 Kč - 40 000 Kč
Ostraha prodejny (kamery) - 150 Kč/hod
Ostrava - LPS GUARD s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč
Seřizovač vstřikolisů
Ostrava - Manpower | 180 Kč - 180 Kč
Ostrava - Vítkovice - IF FACILITY a.s.

Práce Administrativní pracovník nákupu (pro OZP) - Ostrava: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Administrativní pracovník nákupu (pro OZP) - Ostrava?

Práce je nabízena v lokalitě Ostrava.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy OPTIMIA facility s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník nákupu (pro OZP) - Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě OPTIMIA facility s.r.o. ještě dnes.